MENU

"Розкішний" формат зустрічі Порошенка з Трампом

5763 0

Добре, що відбувся візит. Погано, що він відбувся у неочікуваному форматі. Тобто, один формат оголошував Порошенко, інший відбувся.

МЗС, наповнена фаховими фізиками і хіміками, традиційно відмовчувалося. Блогери переможно звітувалися про перемогу. Комусь же треба було віддуватися...

Головний удар прийняв на груди президент. Бо прєстіжь і слава туманять око. Ніхто не зміг, а він хоч і не у чотири ока, як сам заповідав, а у вісім ок зістрівся з Трампом. Не то шо апазіція по тувалєтах на здибанку вичікувала, а він особсто, при свідках, і так тіпо, хоч випадково, але й підготовлено державно-офіційно зустрівся.

Читайте також: Ще раз нагадую, ніякої зустрічі Порошенка і Трампа не буде - Власенко

Хоча такий формат взагалі кращий. По завершенні держсправ і у преферанс можна зіграти - команда ж є. Або у бридж. Нє у бридж то заскладно для такого складу. А ще в дурака можна. Два на два. І так Тілерсон з Порошенком нестьори на пагони Трампу з МакМастером поставлять. Як пити дати - розкішний формат. Мені сподобався.

На трьох воно звісно краще би було, але ж Трамп вже не п'є, тому шоби пляшечку "Хортиці" розкатати довелося МакМастера кликнути. Ну, це теж корисно. Зближує. А для чого зустрічатися? Для зближення.

Читайте також: "Потужний візит" до США це ще ганебніше, ніж "Прощай, немытая Россия..." - українська телеведуча

Тому цей формат є розкішним подвійно.

Андрій ШКІЛЬ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини