MENU

Експерт: "Вчорашня влада все тісніше сплітається з нинішньою. Справа проти Януковича – показовий процес"

2016 0

Ініційований ГПУ судовий процес проти Віктора Януковича - це показовий процес "поза очі", а не спроба реального розслідування злочинів режиму екс-президента.

Таку думку у коментарі UAINFO висловив політичний експерт Дмитро Сіманський.

"Є такий анекдот. Зустрічаються двоє людей і один другому каже: "Ти знаєш, отой Петро поза очі тебе називає нехорошою людиною". Другий йому відповідає: "Нехай поза очі він хоч навіть б'є мене". Цей анекдот, на мою думку, доволі точно описує реальний стан справ в питаннях розслідування злочинів режиму Януковича", - розповів експерт.

Читайте також: Сіманський про подання Луценка на нардепів: "Влада, відчуваючи наближення виборів, вирішила радикалізуватися в публічній площині" 

Він зазначив, що не вважає ініційований Генпрокуратурою судовий процес проти Януковича спробою притягнути до кримінальної відповідальності екс-президента та його оточення.

"Замість того, щоб робити реальні кроки у розслідуванні кримінальних злочинів і самого Януковича, і його спільників, в тому числі тих, які зараз засідають у Верховній Раді та перебувають на території України, влада робить рівно навпаки - проводить показові судові процеси поза очі, а тим часом представники вчорашньої влади все тісніше сплітаються з нинішньою владою", - відмітив Сіманський.

Читайте також: Нестримне бажання Януковича. Як судять утікача

Як відомо, вчора, 29 червня, столичний суд ухвалив рішення про початок спеціального судового провадження щодо В. Януковича. ГПУ звинувачує екс-президента у державній зраді. Зокрема, Генпрокуратура стверджує, що 1 березня 2014 року Янукович направив до президента РФ та Ради Федерації лист із закликом ввести російські війська в Україну.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости