MENU

"Головна проблема – в українцях. Росіяни не йдуть туди, де люди здорові", – політолог

3149 0

"Неначе люди подуріли...".

У нас немає війни, у нас інша проблема - група громадян України повернулася на Батьківщину. Про те, що кілька десятків громадян мордували й ганяли Польщею аж до ночі, а потім "замінували", нічого.

Читайте також: Ідеологія майдану VS антимайдану

"С. прорвав державний кордон!" Ганьба такій державі, сором перед усім світом, США тепер не дасть "джавелінів", МВФ - кредитів, буде зупинено інтеграцію в ЄС і НАТО (!?), призупинено асоціацію й скасовано безвіз, росіяни наступлять (бо досі ніяк не виходило), держава рухне, упаде гривна, держава перестала існувати... І це лише частка істерики, котру феодальні ЗМІ та провладні холуї здійняли услід за босом, котрий ще позавчора верещав, як недорізаний кнур, блокуючи рух на залізницях Європейського Союзу.

Соцмережі загаджуються, як сказав би Воланд, "звичайними людьми", як загаджується ними ж довкілля, відносини і життя в цілому. Отже слід шукати інших місць, де немає "звичайних людей"? Бо мусить бути якась гігієна, фільтри від продуктів їхнього розпаду.

Суспільство повелось на "прорив державного кордону" у Шегені, але забуло про тисячі кілометрів морського й суходільного кордону на Півдні й на Сході, яким успішно торгує корпоррація "Жлоб і Г."

Головна проблема - в українцях. Стерв'ятники летять туди, де потенційна жертва слабка й конає.

Росіяни не йдуть туди, де люди здорові. Така природа відносин "у природі". Отже, результати наступних виборів, найімовірніше, будуть приблизно такими ж. Ця земля - для "людей звичайних" і мучеників, але не для тих, хто планує жити десь так, як у норвегії чи Канаді.

Читайте також: Истинное лицо сегодняшней власти – оскал диктатуры в смеси с бандитизмом, – мнение

Влада глитаїв і холуїв так істерично боїться "прориву кордону" на Заході, що це дає останню надію: вони вже знають про свій кінець. А от уже після цього кордон можна буде закрити й на Сході.

Василь ЛАПТІЙЧУК


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости