MENU

"Зробіть уже нарешті по-людськи, а не через задницю", – Ніцой про скандальну сьому статтю освітнього закону

1620 0

Ну чому Верховна рада все робить через дупу? Ну чому не зробити чесно і прозоро, і по-людськи та ще й з першого разу?

Попросили вас написати як сказано в рішенні Конституційного суду "навчання – українською мовою, мова меншин може вивчатися" і прикласти якусь мовну модель, яка вже існує в країнах, наприклад, Польську. Сьогодні там меншини вчать три уроки на тиждень мовою меншини. То так і зробіть – прикладіть, а як сусідні держави почнуть дорікати, то покажіть їм ті країни, де ця мовна модель працює. Які претензії, он в Польщі так.

Прикладіть іншу мовну модель, наприклад країн Балтії. Знову до вас з доріканнями? А ви їм носом тицьніть, у яких країнах це працює.

Ні, нашому Міністерству треба всіх надурити. Нашим депутатам, як завжди, немає коли вникнути в суть. Вирішили всім догодити, схрестити вужа з носорогом, і сусіднім країнам вклонитися і українцям рота заткнути.

Читайте також: Як відповісти на невдоволення наших сусідів новим освітнім законом

В результаті втулили всупереч рішенню Конституційного суду вкрай шкідливе для України "навчання мовами меншин", сюди ж приліпили і вивчення мов меншин, і мовну модель якусь ліву зліпоцяли, схрестивши навчання з вивченням. Намутили таке, що чорт ногу зламає. В результаті нікому не догодили. Власний народ злий, сусідні країни сердиті.

Та догодіть уже нарешті комусь одному, – своєму народові догодіть! Всім ніколи не сподобаєтеся все одно. Своїм хоча б сподобайтеся.

Перепишіть к чортам собачим ту 7 статтю про "Мову освіти". Напишіть так, як давно роз'яснив Конституційний суд, так, як просили напочатку: Навчання – українською мовою, мови меншин – можуть вивчатися, і прикладіть схему, як саме вивчатися: чи як у Польщі, чи як у країнах Балтії, чи як у Канаді.

Читайте також: Про що слід замислитися меншинам, яким не до вподоби новий освітній закон

Е-е-е-е! Спробуйте тільки знову двомовність пхати і знову якісь схрещені експеррименти тулити. Ми всі за Вами слідкуємо. Зробіть уже нарешті по-людськи, а не через задницю. Для України зробіть.

Так, по-людськи, це важко. А ніхто й не казав, що будувати сильну країну буде легко.

Лариса НІЦОЙ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости