MENU

Загарбники ОРДО продовжують збройні провокації та перешкоджають роботі СММ ОБСЄ

2049 0

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації повідомляє, що російські окупанти й колаборанти ОРДО продовжують влаштовувати збройні провокації на лінії розмежування сторін і створюють перешкоди роботі патрулів СММ ОБСЄ

Так, учора, 11 жовтня, відповідно до плану СММ ОБСЄ здійснювалися заходи з перетинання патрулями Місії лінії розмежування сторін дорогою М-03 Світлодарськ – Дебальцеве.

Читайте також: Доба на фронті: 41 ворожий обстріл, поранено українського вояка

Зазначена процедура передбачає дзеркальне сходження в центр "сірої зони" з обох боків від лінії розмежування сторін патрулів СММ ОБСЄ разом із представниками відповідних сторін СЦКК і саперами.

Після одночасного початку дзеркального сходження група, яка висувалася з боку підконтрольної урядові території, дісталася середини "сірої зони" та ще протягом 20-25 хвилин очікувала прибуття відповідної групи з боку території ОРДО.

Читайте також: Чому Україні потрібна саме деокупація

Крім цього, під час висування від "нульового" блокпосту до середини "сірої зони" близько 14:20-14:30 годин представники української сторони СЦКК , що перебували в групі, яка висувалася, та ті, які залишились на "нульовому" блокпості, чули постріли з боку населеного пункту Лозове, яке контролюють незаконні збройні формування ОРДО, в напрямку населеного пункту Луганське.

Українська сторона СЦКК засуджує такі провокаційні дії загарбників, які мають системний характер і свідчать про те, що ватажки російських окупантів і колаборантів ОРДО цинічно нехтують Мінськими домовленостями та свідомо прагнуть подальшого загострення збройного конфлікту на Донбасі.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости