MENU

"У Львові відбувається техногенна катастрофа та знищення міста", – політолог

8876 1

Південний район (Кульпарківська-Наукова), де динаміку розвитку карстових печер не досліджували ще від розвалу Союзу, забудовують багатоповерхівками, як і все місто. Це до першого землетрусу, який колись у Львові вже був, а зважаючи на динаміку тектонічних процесів… Ну, не дай Бог…

Інженерна інфраструктура міста під таке масове будівництво не розрахована і зношена. До прикладу – станом на 2008 рік зношеними були 76% магістральних водогонів, або 505 км. Норми щільності заселення (Львів – одне з найщільніше заселених міст України, з великих – щільніш заселена лише Одеса) порушуються повсюдно, як і щільність забудови.

Читайте також: Незбагненний феномен львівського громадського транспорту

В переущільненому Львові зводиться щонайменше 5 мільйонів додаткових квадратних метрів житла.

Практично жодної інфраструктури (дитячі садочки, школи) не будується. У Львові дефіцит парко-місць становить не менше 100 тисяч паркомісць (за даними Генплану 2008 року).

Нерозвинута дорожня інфраструктура, що на тлі масового незаконного будівництва, спричиняє все більшу й більшу закоркованість міста. 45.8 тис. т. надзвичайно шкідливих автомобільних газів викидається за рік в атмосферу міста – це 95% від валового викиду. Наслідок – хвороби дихальних шляхів, крові, онкологія тощо.

Зелені насадження, які найбільше й абсорбують викиди автомобільних газів, масово вирубуються, замість того щоб їх висаджувати, як це було передбачено тим самим Генпланом (мінімум 120 га додаткових зелених насаджень). Ще 10 років тому озеленення складало 11,2 кв. м. на людину, при нормативних 17 кв. м. Що нині – невідомо. Але, до прикладу, якщо озеленення Відня складає 30,3% від загальної площі міста, то Львова – 4,5%.

Читайте также: Чи покарають Садового? Експерт нагадав найбільш резонансні справи, пов'язані з іменем львівського мера

Жодні, підкреслюю – жодні інфраструктурні проблеми Львова, в епоху самонемічного правління "сонцесяйного хруня всія львівців" не вирішені, хоча вони й передбачені "малою конституцією" міста – його Генеральним планом. 

Здогадуєтесь, чому виконання Генплану Львова, відзначеного державною премією (!), жодного разу не розглядалося на сесії міськради?

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Юрій СИТНИК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини