Британський футболіст вдруге за пів року зомлів на полі: під час матчу у нього зупинилося серце

368 0

Капітан англійського "Лутона" Том Лок'єр втратив свідомість посеред поєдинку 17-го туру Прем'єр-ліги проти "Борнмута" українського оборонця Іллі Забарного.

Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на офіційний сайт АПЛ, інформує UAINFO.org.

Сумний інцидент із 29-річним центрбеком стався в другому таймі. На 59-й хвилині він опинився на газоні в центрі поля, а лікарі команди побігли на допомогу. Арбітр матчу Саймон Хупер призупинив поєдинок.

До епіцентру подій поспішив керманич "Лутона" Роб Едвардс. Він попросив футболістів обох команд розступитися, щоб медики мали повноцінний доступ до постраждалого.

Лікарі розпочали реанімаційні заходи. Пізніше постраждалий отямився. Його забрали на ношах з поля і відправили до найближчого госпіталю для обстеження та подальшого лікування.

Через деякий час "Лутон" у себе в соцмережах заявив, що Том Лок'єр пережив зупинку серця. Він зараз перебуває у лікарні разом зі своєю родиною.

На момент зупинки зустрічі рахунок був рівний – 1:1. На гол нападника "Лутона" Адебайо "вишні" відповіли забитим м'ячем Соланке.

Лок'єр не вперше зіткнувся з нетиповими проблемами зі здоров'ям. У травні він втратив свідомість у фіналі плей-офф за вихід в АПЛ. Валлійця замінили, а згодом прооперували. Тоді лікарі діагностували в нього фібриляцію передсердь, що спричиняє нетипову частоту скорочень серця.