Україна завоювала шість нагород на міжнародному турнірі з боротьби. ФОТО

98 0

Україна завоювала шість нагород на міжнародному турнірі з боротьби

Збірна України завоювала шість нагород на міжнародному рейтинговому турнірі з боротьби "Zagreb Open", що проходить у Хорватії.

Про це повідомляє UAINFO.org з посиланням на повідомлення Національного олімпійського комітету України та національної олімпійської збірної України.

Першу нагороду на міжнародному рейтинговому турнірі з боротьби завоював борець вільного стилю Андрій Джелеп. Він зійшов на другу сходинку п'єдесталу у ваговій категорії до 61 кг.

В перший день турніру 23-річний спортсмен з Прикарпаття успішно здолав Даніеля Попова з Ізраїлю (8:2) та Нураддіна Новрузова з Азербайджану (10:8), поступившись лише у фінальній сутичці дворазовому бронзовому призеру чемпіонату світу Бехбаяр Ерденебатину з Монголії (2:9).

Марія Винник принесла Україні другу нагороду. 23-річна спортсменка з Чернівців стала бронзовою призеркою у ваговій категорії до 55 кг.

На старті українській борчині вдалося перемогти Гюльтакін Ширінову з Азербайджану (14:3). Поступившись у наступній сутичці бронзовій медалістці чемпіонату світу-2021 Саманті Лей Стюарт з Канади (2:6), вона вийшла переможницею із протистояння за бронзу з угоркою Роза Сенттамаші (2:2 VPO1)

13 січня Збірна України виборола ще чотири медалі, з яких три - найвищого ґатунку. Гімн України пролунав на честь Аліни Філіпович (до 59 кг), Алли Белінської (до 65 кг) та борця греко-римського стилю Парвіза Насібова, який став переможцем змагань у ваговій категорії до 67 кг.

Водночас володаркою бронзової медалі стала Тетяна Сова-Ріжко, яка змагалась у ваговій категорії до 68 кг.