Українська біатлоністка драматично виграла "золото" чемпіонату світу серед юнаків. ФОТО

3551 0

Українська біатлоністка драматично виграла "золото" чемпіонату світу серед юнаків. ВІДЕО

Українська біатлоністка Олександра Меркушина стала чемпіонкою світу серед юнаків на першості планети, який у ці дні проходить в естонському Отепяї. 19-річна спортсменка здобула золоту медаль у гонці з масовим стартом, вирвавши нагороду на останніх метрах дистанції.

Меркушина-молодша припустилася по одному промаху на перших двох вогневих рубежах, чим поставила себе в не дуже вигідне становище. Водночас лише чотирьом учасницям перегонів, серед яких наша Ксенія Приходько, вдалося закрити усі 20 мішеней, інформує UAINFO.org з посиланням на OBOZ.UA

Олександра Меркушина

На вирішальний вогневий рубіж українка прийшла з відставанням за 28 секунд від лідерки Ельзи Тангландер зі Швеції. Та примудрилася три набої пустити в "молоко", що дозволило Меркушиній кинутися в гонку за представницею Франції Лолою Бужо.

Розв'язка настала на фінішному колі. Олександра випередила свою суперницю і з відривом у 1,9 секунди закінчила гонку переможницею. Ця нагорода стала першою для української збірної на першості.