MENU

Як робити правильну пропаганду

959 0

Нещодавно весь день хорватське телебачення показувало святкування 22-ї річниці операції "Буря" – святкові заходи в Кніні, паради, виступи всіх політиків, опозиційних зокрема, з уславленням перемоги, святкові служби в церквах і проповіді найвизначніших отців католицької церкви Хорватії на тему захисту Батьківщини та свободи.

Читайте також: Якою має бути місія медіа під час війни

Саме того дня, 5 серпня, в Хорватії офіційно святкують День перемоги. Помітьте, саме день повернення Кніна, а не день підписання мирної угоди чи реінтеграції Вуковара, які сталися вже пізніше, і які хорвати вважають наслідком успішної військової операції. 

Але це я відволіклася. 

Отже, посеред іншого показують програму про адаптацію та життя колишніх добровольців – "бранітелей". Свою історію розказує один із добровольців – як важко було на війні, як тяжко економічно й морально було після її закінчення. Дружина розказує, що ще досі є психологічні проблеми: "Треба на це час".  Показують, як живе родина. Дочка років 13-14 грає одним пальцем на піаніно. "Оду до радості" Бетховена. Музика гімну ЄС якийсь час іще звучить на тлі старих військових фотографій батька. 

Читайте також: Як чинити з російськими пропагандистами

Висновок, який отримує глядач: "Батьки воювали, аби діти жили в Євросоюзі". 

Вчіться робити просто і влучно.

Ольга ЛЕНЬ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости