MENU

Повернення Саакашвілі. Декілька проміжних висновків

2234 0

Епопея з поверненням екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі в Україну продемонструвала кілька важливих моментів: вертикаль нинішньої влади тримається на «соплях», а західна Україна не підтримує Петра Порошенка. Про це, а також про те, якими можуть бути наслідки від повернення Саакашвілі для країни та для нього і його союзників, розповів під час конференції в «Голос.УА» керівник аналітичного центру «Третій сектор» Андрій Золотарьов.

Читайте також: Саакашвілі, як "водорозділ" між владою та опозицією

Вертикаль влади тримається на «соплях»

Історія з поверненням Саакашвілі продемонструвала, наскільки «сильна» влада. Як сказав один колега, всі побачили, що владна вертикаль в Україні тримається буквально на «соплях». Також всі побачили, що СБУ та прикордонники повністю контролюються президентом, тоді як поведінка Нацгвардії і поліції в неділю викликала питання.

Західна Україна не з Порошенком 

Із того, скільки людей зібралося на КПП «Шегині» зустрічати екс-президента Грузії, можна зробити висновок, що західна Україна не з Петром Порошенком. На Галичині президент сприймається, як «цинічний барига», «хрещений батько» корупції і т. д.   

Наслідки для країни

В країні будуть наростати авторитарні тенденції. Соромитися владі вже особливо немає чого. На фоні загального хаосу і росту злочинності доволі жорстко і без будь-яких оглядок на зовнішніх партнерів буде «подавлятися» опозиція. Також цілком можливе загострення на сході.

Читайте також: Казус Саакашвілі. Коли закон проти справедливості

Наслідки для Саакашвілі і його союзників

«Краковецькій четвірці» (Тимошенко, Саакашвілі, Наливайченко, Садовий,- ред.), союзникам і соратникам екс-президента Грузії варто готуватися до дискредитації в ЗМІ, спроб влади пересварити їх між собою та репресій.

UAINFO


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по теме



Правила комментирования »  


Новости