MENU

Андрій Павловський: Основою виходу з карантинної кризи має стати побудова самодостатньої соціально-орієнтованої ринкової економіки

384 1

Андрій Павловський: Основою виходу з карантинної кризи має стати побудова самодостатньої соціально-орієнтованої ринкової економіки

Ця епідемія показує, що ліберальні догми і принципи в критичних форс-мажорних обставинах не працюють. І не працює так обожнювана лібералами "невидима рука ринку". Втручання держави все-таки необхідне – державне регулювання, жорсткий державний контроль.

Коронавірус показав нікчемність ліберальних догм. Про це у "Фейсбуці" пише експерт з питань соціальної політики Андрій Павловський.

"Санепідемслужба і держрегулювання цін на соціальні продукти були офіційно скасовані в 2017 році, а зараз під час епідемії коронавируса і кризи про них згадали. Правда, влада не поспішає їх повертати до життя.

Лібералами уряду Гройсмана в рамках їх концепції, щоб було менше держави, був скасований контроль за цінами на соціально значущі продукти, в першу чергу продукти харчування!

Читайте також: Двойные стандарты власти уничтожают малый и средний бизнес

Тоді всі державні контролюючі органи і комісії скасовувалися і ліквідовувалися. Поспіхом була скасована і санепідемслужба, а зараз, у час епідемії коронавируса і економічної кризи, стало очевидним, що чиновники поспішили і зробили, м'яко говорячі, безглуздо ...

Ця епідемія показує, що ліберальні догми і принципи в критичних форс-мажорних обставинах не працюють. І не працює так обожнювана лібералами "невидима рука ринку". Втручання держави все-таки необхідно – державне регулювання, жорсткий державний контроль. Зараз як раз і потрібно державне регулювання економических процесів.

Крім санепідемслужби і держрегулювання цін на соціально значущі продукти також необхідно підвищити ефективність Антимонопольного комітету України.

Потрібно повернути до життя Антимонопольний комітет. Він уже прокинувся, правда, тільки зараз, а не на початку епідемії, і заявив, що буде контролювати ціни і карати монополістів, які виготовляють і продають населенню медичні засоби захисту, продукти харчування. Все це потрібно було робити ще на початку, а не чекати...

Читайте також: Серйозна криза чекає Україну після виходу з карантину, – експерт

У таких ситуаціях потрібно згадати і реалізувати в повній мірі соціальну функцію держави.

Головною проблемою України після виходу з карантину буде не інфляція, і навіть не дефолт, а масове безробіття.

Основою виходу з карантинної кризи має стати побудова самодостатньої соціально-орієнтованої ринкової економіки України. Основа такої економіки ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО!

Відродження та розвиток власного українського виробництва, створення нових робочих місць повинно бути головним пріоритетом всіх урядових програм.

До речі, через пандемію МВФ списав борги 25 країнам... Чому серед них немає України?!" – запитує Андрій Павловський.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини