MENU

Повернення Фестивалю європейського кіно в Росію: в Україні відреагували

255 0

Повернення Фестивалю європейського кіно в Росію: в Україні відреагували

Відновлення культурного діалогу з країною-агресоркою нині є неприпустимим, наголошують в українському Міністерстві культури та інформполітики.

Представництво Європейського Союзу в РФ поширило інформацію про повернення Фестивалю європейського кіно в Росію. У Міністерстві культури та інформаційної політики України відреагували на це офіційною заявою, інформує UAINFO.org.

"612 днів Україна тримає удар російської агресії та залишається форпостом свободи й демократичних цінностей для Європи та всього цивілізованого світу. Ми цінуємо дружбу та партнерство наших європейських колег, розуміємо вагу допомоги союзницьких держав у відновленні територіальної цілісності України й знаємо, що ця допомога є щирою та усвідомленою. А тому вважаємо прикрим непорозумінням повідомлення, поширене Представництвом Європейського Союзу в РФ, про повернення Фестивалю європейського кіно в Росію", – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Українська стрічка “La Palisiada” отримала приз за найкращий ігровий фільм на кінофестивалі Ukraina Festiwal Filmowy у Варшаві

У МКІП зазначили, що у повідомленні йдеться про те, що з 1 по 15 листопада на фестивалі планується представити 21 фільм з країн ЄС і два фільми спільного виробництва російських та європейських кіностудій.

"Щоб зупинити повномасштабну агресію РФ проти України та не допустити виникнення нових осередків воєнних дій, спровокованих РФ, на території європейських держав, важливо продовжувати ефективну санкційну політику не лише в економічній сфері, але й в культурі, зокрема і в кінематографі. Вся європейська спільнота має бути консолідованою та послідовною у боротьбі зі злом, яким сьогодні стала країна-агресор", – додали у МКІП.

Читайте також: Українка Ріта Бурковська отримала нагороду як найкраща європейська акторка на Septimius Awards

У заяві українського відомства зазначається, що від дій РФ страждають мільйони людей, знищено  835 обʼєктів культурної спадщини, 1702 об’єкти культурної інфраструктури, які мають цінність не лише для України,  а є частиною європейського й світового культурного надбання.

"Тому відновлення культурного діалогу з країною-агресоркою в таких умовах є неприпустимим", – наголосили у МКІП.

 Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

 

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини