MENU

Сьогодні – день українського політв'язня

2359 2

Лук'янівський СІЗО

Сьогодні - день політичного в'язня. 12 січня 1972 року була велика хвиля арештів української інтелігенції, що, власне, і стало приводом призначити цей день сумною датою.

Цей день - нагадування для нас про те, яким чином можна все поміняти. Це, без перебільшень - дороговказ у позитивне майбутнє. Потрапити туди, куди нам, усій Україні треба - реально, якщо запровадити принцип покарання силовиків за скоєні ними в інтересах своїх політичних хазяїв злочини.

Нинішній режим, як і режим Януковича, як і режим попередників, як і СРСР, не міг би бути можливим, якби не силовики - МВС, СБУ, прокуратура, податкова - котрі по команді мовчки виконують накази репресувати опонентів влади. На жаль, у цьому мовчанні є певне раціо: посадовці залізобетонно впевнені, що залишаться безкарними.

На жаль, статистика, котра потроху перетворюється у історію - якраз на боці цієї віри у безкарність. Не покарали тих, хто організовував репресії у 60-х, 70-х, 80-х роках. Співучасник розправи над поетом Василем Стусом Віктор Медведчук зараз є представником України у переговорах щодо Донбасу. Там він грає роль такого ж фальшивого "адвоката" нашої держави, так само, як грав роль адвоката Стуса.

Так, багато злочинців у погонах повтікали - втік з-під домашнього арешту Садовник. Але більшість-то залишилася!

Не понесли ні кримінальної, ні навіть службової відповідальності "Беркути", що нищили Автомайдан під запис відеокамер на Кріпосному провулку та по інших точках. Це - політична позиція Авакова. Навіщо кудись тікати, начальство прикриває.

Не понесли аналогічної відповідальності гаїшники, котрі виносили заочно карали водіїв за порушення, котрих ті не скоїли. Це - теж позиція керівництва МВС.

Судді, котрі покривали це свавілля МВС, поки відбулися легким переляком. Їм теж нема потреби втікати.

Прокурори, котрі підтримували незаконні звинувачення, усі тут.

Отож, більшість злочинців - ходять зараз на роботу, живуть за рахунок держбюджету, вправляють правосуддя, працюють у МВС, СБУ, прокуратурі на непоганих посадах.

Для того, щоб це поміняти, треба політична воля і півсотні слідчих. І в один день ми прокинемося у новій країні.

Потрібно розуміти, що політичні в'язні - це не проблема купки радикалів, це стосується кожного. Бо саме багнети безпринципних силовиків захищають мільярдні грабунки посадовців, масштабний рекет влади стосовно економіки.

Потрібно пам'ятати, що змінити все нескладно, головне - мати достатньо сильне бажання, а рецепт успіху України нескладний і зрозумілий, дешевий і доступний.

Ігор ЛУЦЕНКО, народний депутат


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини