Як діяти Президентові, на якого впала тінь корупції? - думка
Друга і бізнес-партнера Президента публічно звинуватили в корупції. Назвали "смотрящім" (по суті, бандитом-мародером), який контролює "потоки" і лобіює призначення "своїх" людей на відповідальні державні посади. В умовах війни і кризи. Порушуючи Закон. Про мораль і етику годі говорити. Скандал?! Не просто корупційний - міжнародний. Тінь звинувачень у корупції падає не на кого-небудь - на Президента особисто! Бо Кононенко - найбільш довірена особа Порошенка, друг по життю, у них спільна земля на Печерську, спільні фінансові справи. Важко повірити, що Кононенко лобіював кадрові призначення, контролював "потоки", брав на себе роль "смотрящєго" - і все це самочинно, без Порошенка? І прихоплював з "потоків" теж геть усе лише собі й зовсім не ділився з Порошенком - цьому теж маємо вірити?
Реакцію Президента щодо звинувачень на адресу Кононенка ми почули - нехай ним займеться Антикорупційне бюро. Що ж, нехай. Може, колись, через півроку-рік, слідчий Бюро і збере якісь докази, якщо інший друг Порошенка, генпрокурор Шокін дозволить.
Якою мала би бути реакція Президента, якщо припустити, що а) він не має жодного стосунку до корупційних діянь "смотрящєго" Кононенка і що б) глава держави в його роздвоєній особі - справді важливіший за олігарха?
1) Негайна заява Кононенка про складання депутатських повноважень.
2) Негайне голосування Ради і позбавлення Кононенка мандату.
3) І лише потім те, що сказав Президент - нехай Кононенком займеться Антикорупційне бюро.
4) З твердим публічним застереженням Президента на адресу Шокіна, Яценюка, Ложкіна і всіх інших посадовців: хто чинитиме перепони слідству - вилетить з крісла негайно і піде під суд!
От тоді Президентові, можливо, повірили б.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки