Чому АТОшники повинні отримувати пільги
Дуже мало я знаю бійців, які йшли на війну заради грошей або пільг. Взагалі, смішно підозрювати у корисливості бійців літа 2014, які починали воювати при грошовому забезпеченні до 700 грн. ЗСУ - це не посполите порушення-міліція-партизанка.
Військова служба під час війни пов'язана з підвищеним ризиком для здоров'я і життя. Тому повинна гідно винагороджуватися. А що держава не була готова до війни і у сенсі організації та оплати служби, і що вона була і залишається бідною, то цю винагороду здійснює вже після повернення з війни - у вигляді тих самих пільг.
Пільги - це спосіб держави розкласти у часі і поступово надати матеріальні блага, які бійці заслужили на війні!
До речі, блага ці не такі то й великі. Є якісь купони на дві поїздки на рік по країні і безоплатний проїзд громадським транспортом, безплатне лікування зубів у військовій клініці (матеріали і протези платні), суттєві скидки на путівки у дитячі табори (раз на рік), одноразові виплати до свят від держави і від міста.
Навіть лікуватися демобілізовані бійці не мають змоги у відомчих лікарнях безоплатно, оскільки їхні травми чи захворювання після дембеля не пов'язані з проходженням військової служби.
Тут би навести порядок з присвоєнням груп інвалідності! Групи систематично занижуються і для їх отримання поранені АТОшники вимушені давати хабарі!
Так хочби розібратися, чому у нас статус учасника АТО має в два рази більше, ніж є, за словами представників Генштабу, ветеранів АТО.
Ну а землю людям треба роздати. І не пільга це зовсім - кожен в Україні має право на землю! Київська міська влада заявила про надання землі - треба буде виконати.
Саме тому, що не за землею йшли хлопці. Просто обіцянки треба виконувати.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки