MENU

День української мови та писемності не оминув і Луганськ. ФОТО

4203 0

Студенти та викладачі ЛНУ імені Тараса Шевченка відзначили свято української писемності.Святковий день розпочався написанням Всеукраїнського диктанту національної єдності, який звучав в ефірі Українського радіо. Студенти, викладачі та співробітники університету долучилися до заходу і перевірили свої знання з рідної мови. Написання диктанту стало уособленням єдності не тільки Батьківщини, а й Альма-матер, оскільки до акції долучилися представники коледжів, навчально-наукових інститутів та факультетів, РЦПО, а також випускники ЛНУ імені Тараса Шевченка, які проявили духовну єдність з українським народом та національними традиціями і продемонстрували знання з правопису рідної мови. Загалом у акції взяли участь близько 250 осіб.

Читайте також: Чи знають українці свою мову? Народ VS депутати. ВІДЕО

В навчально-науковому інституті педагогіки і психології відбувся майстер-клас з писанкарства, який провів народний майстер, методист Будинку юнацтва і дитячої творчості м. Заліщики Ігор Романович Боднар. Студенти ознайомилися з особливостями писанкарства та змогли практично закріпити здобуті знання.

Науковим продовженням свята стала конференція «Слобожанська бесіда», яку провела кафедра української філології та загального мовознавства. Присутні науковці обговорили актуальні питання мовознавства, проаналізували мовленнєву креативність комунікантів, висвітлили роль інформаційного простору у формуванні культури та організацію навчально-комунікативного простору в умовах білінгвізму.

Читайте також: 10 цікавих фактів про українську мову в інфографіці

За традицією, на захід завітали освітяни із західної України, які перебувають на Луганщині у рамках проекту з обміну вчителями. О.П. Павлишин виступила з доповіддю «Маркіян Шашкевич - символ українського відродження», де акцентувала увагу на ролі просвітителя в українському державотворенні. Педагог подарувала ЛНУ імені Тараса Шевченка книгу про видатного діяча, яка зберігається в науковій бібліотеці університету.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини