MENU

На які фрукти "піднатиснути" в холодну пору року

4430 1

Осінь-пора, коли на противагу літнім огіркам-помідорам хочеться чогось яскравого і екстравагантного. Це час, коли потішити свої смакові рецептори може найзатятіший гурман. Ми пропонуємо п'ятірку не лише смачних, а й безумовно корисних дарів кінця "золотої пори".

1. Їжа богів-хурма

Саме таку назву має цей фрукт у перекладі з латинської. Божественна вона не тільки на смак, а й багата на вітаміни. Південна гостя корисна для роботи серця і чудово очищає судини. У ній багато бета-каротину, що підвищує працездатність і заспокоює нервову систему. От тільки вибирати потрібно лише доспілі плоди. В іншому випадку її терпкий смак залишить не найприємніші враження.

Читайте також: А ви бачили, як росте хурма?

2. Айва

Цей терпкуватий фрукт просто універсальний за будь-яким столом. Айву можна варити, з неї виходять розкішні джеми, желе і варення з великим вмістом пектинів. Її можна запікати з медом, додавати до випічки і навіть до м'ясних страв.

3. Король всіх плодів-гранат

Побутує думка, що хвостик гранату надихнув людей на створення саме такої форми королівських корон. В плодах гранату велика кількість вітаміну С і вони швидко підіймають гемоглобін. Цей фрукт смачний як і в свіжому вигляді, так і в якості соусів і соків. В Китаї, для прикладу, кісточки гранату перетирають з цукром. 

Читайте також: 20 маленьких кроків до чудової фігури і міцного здоров'я


4. Фейхоа

Цей дивакуватий фрукт попри свій кисло-солодкий смак, містить багато йоду( нарівні з морепродуктами), що у свою чергу покращує роботу щитовидної залози. Багата на вітаміни не лише м'якоть фейхоа, а й шкірка. Її висушують і додають до чаю. Фейхоа застосовують у кулінарії, ефірні масла - у дерматології, а у Новій Зеландії з нього виробляють горілку. 

5. Інжир

Плоди інжиру містять триптофан-речовина для функціонування головного мозку. Також це невід'ємне джерело заліза, кальцію і фосфору. Цей фрукт блискуче поєднується з іншими сезонними продуктами, на кшталт яблук і мигдалю. З нього варять варення і використовують при готуванні м'ясних страв.

Як не крути, а природні вітаміни завжди кращі. Смакуйте страви з улюблених продуктів та залишайтеся здоровими і задоволеними. 

My ledi


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини