MENU

35 тисячам мешканців Торецька та селищ у "сірій зоні" відновили стале водопостачання. ФОТО

1405 0

Ремонт ділянки водоводу "Горлівка-Торецьк" триває спільними зусиллями. Про це повідомляє українська сторона Спільного центру з контролю та координації

СЦКК спільно з ОБСЄ на початку вересня цього року вдруге було скоординовано та продовжено ремонт ділянки водоводу діаметром 900 мм "Горлівка-Торецьк" (поблизу шахти імені Гагарина).

Читайте також: Загарбники свідомо блокують відновлення критичних об’єктів цивільної інфраструктури Донбасу

Незважаючи на проведені аварійно-відновлювальні роботи 22-24 серпня цього року, які суттєво зменшили втрати води, на жаль, її витікання продовжилось.

До проведення робіт долучилися ремонтні бригади Часовоярського районного виробничого управління комунального підприємства "Компанії "Вода Донбасу". На нову заявку від підприємства були отримані гарантії безпеки на проведення робіт від ОРДО.

Безпеку робіт забезпечували військовослужбовці української сторони СЦКК, фахівці ДСНС України, представники підрозділів цивільно-військового співробітництва, а також патрулі СММ ОБСЕ та Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Впродовж трьох робочих днів ремонтні бригади знайшли понад 30 поривів на водоводі. Після відкопування труби на поверхню були проведені необхідні зварювальні роботи. 

Читайте також: Після року пітьми мешканці "сірої зони" отримали світло. ФОТО

Відновлення сталого водопостачання дозволило понад 35 тисячам мешканців Торецька та селищ у "сірій зоні" забути про жорсткий графік подачі води (дві години на добу), який було запроваджено протягом останніх декількох місяців. Крім того, своєчасні аварійно-відновлювальні роботи водоводу підвищило спроможності міста якісніше підготуватися до осінньо-зимового періоду, а промисловим підприємствам Торецька та району працювати у звичному робочому режимі.

Українська сторона СЦКК висловлює вдячність усім причетним сторонам, які доклали зусилля до забезпечення безпеки та організації аварійно-відновлювальних робіт у "сірій зоні". Сподіваємося, що й у подальшому спільними зусиллями вдасться підтримувати екологічну безпеку регіону та відновлювати пошкоджену цивільну інфраструктуру Донбасу.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини