MENU

Чотири причини, чому варто працювати на вихідних

4081 0

Люди діляться на дві категорії: одні працюють понаднормово, інші навпаки шукають причини зменшити звичайне навантаження, пише у своєму блозі на "Новому часі" журналіст Денис Старостін. Золоту середину вдається зустріти дуже рідко. Мабуть, такі люди здебільшого виконують тяжку фізичну працю: працюють на заводі, де чітко відробляють свою зміну.

Я – прихильник першого підходу й намагаюся вмістити у 168 годин тижня якомога більше. Скільки себе пам’ятаю, постійно сварився через це зі близькими й рідними. Та попри це, все ж вважаю, що працювати на вихідних потрібно. Це інвестиція в себе, яка вирішує одразу кілька завдань.

1. Заробити в Україні можливо тільки тоді, якщо працювати невпинно

Будьмо об’єктивними: заробити в Україні важко. Гроші не падають із неба, а щоб отримати більше, потрібно і працювати відповідно. Не перепрацьовуєш, отже – задоволений середньою зарплатнею.

Читайте також: Не дуже працьовиті українці: є охочі заробити, нема охочих працювати

2. Більше зробиш – швидше станеш профі

Я вірю у правило 10 тисяч годин. Саме скільки потрібно займатися будь-якою справою, щоб стати у ній професіоналом. Навіщо розтягувати цей час, якщо можна працювати ще й на вихідних? Навіть шість годин праці в суботу та неділю – це вже гарний внесок у розвиток своєї кар’єри.

3. Можливість спокійно розпланувати свій тиждень

Понеділок у нашому піар-агентстві починається з наради. Іноді вона може затягнутися. А потім ти просто починаєш кудись бігти, бо вже втратив кілька годин. Про будь-яке планування, а тим паче на тиждень, можна забути. Тут аби встигнути розібратися з поточними завданнями.

Тому я завжди починаю планувати на вихідних. Найкраще починати в неділю. Коли є Google Keep і Trello – це й зовсім просто. Там ти відразу бачиш кожен проект з усіма завданнями і можеш розподілити навантаження на тиждень. Я вже звик до цих сервісів, хоча є й чимало альтернативних.

4. Можливість підтягнути "хвости"

Я працюю з чотирма-п’ятьма медіапроектами, іноді їхня кількість збільшується. У кожного замовника нові бажання з’являються хаотично. Тому постійно залишається щось, чого не встигаєш зробити. Навіть якщо все добре розпланував. А от на вихідних більшість замовників відпочивають. Тому це можливість надолужити все, що постійно відкладав на потім.

Читайте також: Між Різдвом і трудоголізмом: звідки береться "святофобія" й чому вона хибна

Крім того, вихідні – це ідеальний час поміркувати над новими ідеями. Ти нікуди не поспішаєш і можеш спокійно розписати на дошці кожен проект та обдумати шляхи його вдосконалення.

Звичайно, існує негативна сторона такого способу життя. Якщо проводити в офісі сім днів на тиждень, можна догратися до вигорання. Але в будь-якому місті вистачає кафе та коворкінґів, де можна комфортно попрацювати на вихідних. Зміна картинки завжди сприймається позитивно. А взяти "роботу із собою", коли є смартфон і ноутбук – узагалі не проблема.

За цією ж логікою варто більше подорожувати. Навіть простий виїзд за місто – це вже гарна ін’єкція від рутини. Не кажучи вже про локальний туризм або поїздку в іншу країну.

Як проводити свої вихідні – це вибір кожного. Навряд чи роботодавець змушуватиме вас працювати сім днів на тиждень. Але я бачу в цьому чіткі вигоди для себе. Кращий час для інвестування у своє майбутнє важко придумати.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини