Чи відмовиться Україна від мирного атому?
Тільки побувавши безпосередньо в епіцентрі подій, хай і через 32 роки після самих подій, і побачивши на власні очі те, про що так багато сказано і написано, можна зрозуміти для себе правду.
За моїми плечима видно сумнозвісний 4-й енергоблок Чорнобильської АЕС, що вибухнув у далекому 1986-му році. А знаходжуся я при цьому на території сонячної електростанції потужність якої у 1000 разів менша, ніж атомного енергоблоку.
Читайте також: Фундаментальний вибір України
Я мав змогу на власні очі побачити що з себе представляє сонячна електростанція і трошки що таке атомна електростанція.
Атомна електростанція – це результат титанічної праці тисяч високопрофесійних інженерів, науковців та обслуговуючого персоналу. Навіть зараз на ЧАЕС, яка вже 18 років не генерує електроенергію, працює 2‘400 людей.
Сонячна електростанція ж – це зібрана, як конструктор, електроустановка з китайських складових. Термін роботи яких не більше 20 років. Самі ж власники СЕС кажуть, якби не «зелений тариф» – жодного сенсу займатися альтернативною енергетикою не було б.
Читайте також: Південноукраїнський енергетичний комплекс. Тут по-іншому дивишся на міць країни – Шкрум. ФОТО
За роки незалежності ми втратили науковий потенціал в ядерній галузі, натомість розвиваючи китайську економіку.
Проте, Україна навіть сьогодні є досить потужною атомною державою, і, за умови правильного управління енергетичною галуззю, здатна стати конкурентом на світовому енергетичному ринку!
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки