MENU

Якщо в країні толерується секс-туризм, то втягнення туди дітей неминуче – Суслова

1898 0

Україна стає центром світового секс-туризму. Сьогодні говорили про небезпеку секс-туризму не лише для іміджу держави, але й для життя та здоров’я конкретних людей, в тому числі дітей. 

Україна поступово стає центром світового секс-туризму. Замість потужного виробництва, інновацій, інтелектуального розвитку ми славимось легкодоступними дівчатами й сюди з усіх кінців світу приїздять іноземці, аби скористатися цими послугами. Сформувалась потужна посередницька мережа, яка надає послуги «під ключ»: організовує чартери, зводить з обраними дівчатами й навіть проводить пізнавальні екскурсії. 

Читайте також: Повій мало не героїзують та роблять нашим брендом – Суслова

Якщо в країні толерується секс-туризм, то втягнення туди дітей неминуче. В більшості випадків жертвами стають підлітки – дівчата та хлопці 13-17 років. Кожна шоста проституйована жінка або чоловік в Україні є неповнолітньою особою. 

Логічним наслідком секс-туризму є процвітання торгівлі людьми. Лише за офіційною статистикою МВС в минулому році зафіксовано 346 таких випадків. Насправді їх набагато більше. Наші жінки та дівчата активно поповнюють склад борделів Росії, Туреччини, Німеччини та багатьох інших країн. 

Мені прикро чути від деяких людей в тому числі від політиків публічні заклики: «Давайте легалізуємо індустрію секс-туризму й будемо отримувати додаткові кошти до бюджету».

Дехто апелює до свободи вибору професії з боку задіяних в сфері секс-туризму. Але, яка може бути свобода, коли туди йдуть не від хорошого життя й не для гостроти відчуттів. Головна причина – неможливість отримати прийнятну зарплату на інших легальних роботах.

Тому найдієвішим контрзаходом проти секс-туризму буде підвищення якості життя громадян та створення ефективної системи соціального захисту, аби запобігти втягненню нових людей до індустрії. 

Читайте також: Реклама в Україні вульгарніша за порнофільм. ФОТО

Наразі для боротьби з нею потрібні комплексні зусилля усіх державних установ: МВС, кіберполіції, Міністерства соціальної політики та багатьох інших.

Потрібна максимальна публічність у висвітленні проблеми, глибинне вивчення причин поширення цього соціального зла.

Головне – не зволікати й напрацьовувати механізми, які можна буде покласти во основу законодавчих змін, а потім втілити на практиці.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Ірина СУСЛОВА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини