ЦВК: в країні не існує жодних єдиних законів, оскільки вони миттєво змінюються за забаганкою 1 людини у владі
"Коаліція" в порушення усіх можливих положень про Регламент – тільки що прокнопкодавила Законопроект, щоб збільшити кількість членів ЦВК з 15 – до 17 осіб.
Нагадаю вам історію ЦВК: по закону саме Президент вносить у Верховну Раду новий склад ЦВК, де має бути представництво усіх фракцій парламенту.
Президент 2 роки тримав нелегітимний склад ЦВК, і таке подання не подавав. А головою ЦВК від Порошенка – залишався пан Охендовський, що отримував гроші з чорної бухгалтерії партії регіонів.
Через 2 з половиною роки Президент подав неконституційне подання, де "забув" виконати закон та внести представників фракції "Батьківщина".
Потім – вніс нове подання, де кандидатів було більше, аніж місць в ЦВК, і знову із порушенням закону та Резолюції ПАРЄ щодо представництва всіх фракцій в органі.
Три місяці в Адміністрації Президента ламають голову, що його дідька робити, і як же так всіх провести і залишити свою більшість в ЦВК і типу так, щоб інші фракції, які членів ЦВК не отримують, не дуже так ґвалтували і до ПАРЄ звертались.
От проблема: Президентські забаганки та пропорційне представництво від кожної фракції – ніяк не вкладається у 15 членів ЦВК. 7+8+1 – 15 ніяк, чорт його побирай, не виходить. От ніяк. Хоч як не крути.
Але ж, як відомо, якщо Закон вимагає у Генерального прокурора юридичну освіту, а у твого кандидата освіти немає, то – треба змінити закон.
"Є такий відомий принцип Римського права: "закон суворий, але він закон". Це механізм забезпечення верховенства права: який би закон не був, потрібно йому підпорядковуватись. Інакше, якщо правитель чи його підлеглі дозволять собі не виконувати закони з політичної доцільності – то вони втягують країну в хаос і безправ'я".
"Закон суворий, але... його можна змінити за годину" – таке трактування теперішньої влади базового римського припису. І у цій фразі вся їх філософія.
Ви з'їхали з розуму, шановні.
Читайте також: ЦВК допомогла проросійському кандидату в Президенти збільшити кількість людей, які будуть за нього голосувати – Томенко
І остаточно втратили останні краплини здорового глузду.
Закони 16 січня починають здаватися верховенством права у порівнянні з вашими ігрищами, жонглюванням правових норм та новими вашими ідеями.
Чого тільки ви соромитесь, шановні, не розумію.
Напишіть вже прямо у змінах до закону – по одному від кожної фракції і ще стільки ж людей, скільки фракцій +1 особа – від пана Президента.
Бо ж забаганка Президента важливіша за закон; важливіша за верховенство права, важливіша за країну.
Одні з найнижчих показників України в міжнародних рейтингах – це показники "передбачуваності" нашого законодавства та законодавчих рішень.
Жоден інвестор не зайде у країну, де закони змінюються за одну годину по понеділкам заради забаганок Президента та політичних договорняків.
Як вкладати гроші у країну, де за секунду змінитися можуть усі правила гри?
Треба свій ГенПрокурор, коли він не підходить на посаду – значить критерії до посади треба змінити у Законі.
Треба більшість в ЦВК; а не вистачає там місць – то треба роздути склад.
Найсумніше те, що у цій Раді немає з ким розмовляти. Що зрозуміти те, про що я пишу – тут здатні в кращому випадку 50 з 300 осіб.
І що вони не розуміють навіть елементарних наслідків таких рішень у довгостроковій перспективі.
Політична доцільність та ці "закони під дуже потрібну людину" – в кінці шляху вбивають довіру до будь-чого.
Читайте також: Як Порошенко та Ахметов продовжують "дурити" народ на електроенергії
Саме такі рішення неадекватної та бездарної так званої коаліції трощать вщент будь-які зачатки "верховенства права", підривають довіру до цілої країни, і руйнують наші інвестиційні перспективи і нашу економіку.
В країні не існує жодних єдиних правил та законів.
Закони можна змінити за забаганкою 1 людини у владі за 1 годину.
Люди це бачать і відчувають шкірою. І тому плюють на закони, які самі законодавці й Президент порушують кожного дня по 18 разів.
І не здатні ні на які зміни – бо Президент вважає саме – законом.
Бо він давно втратив відчуття реальності.
І нас цими своїми рішеннями і впертими забаганками несе в прірву.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки