MENU

Стівен Едельсон: "Новітні дослідження проблем аутизму". ВІДЕО

2070 0

У Києві відбулась лекція "Новітні дослідження проблем аутизму", яку провів Стівен Едельсон, доктор наук, директор Інституту вивчення аутизму. Понад 300 слухачів відвідали зустріч у Інституті післядипломної освіти ім. Шевченка та ще кількасот приєднались до заходу онлайн.

"Я досліджував аутизм більше 40 років у різних сферах. Наразі ми хочемо побудувати вдалі відносини з Україною, заради того, щоб ділитися дослідженнями нашого Інституту і перекладати наукові матеріали українською мовою", – зазначив Едельсон.

Читайте також: Аутизм смогут определять по биологическим маркерам уже в ближайшие год-два – Стивен Эдельсон

Захід було організовано Громадською спілкою захисту прав осіб з розладами спектру аутизму за підтримки багатьох партнерів, зокрема Асоціації CHILD.ua та інформаційного порталу AUTISM.UA

"Команда CHILD.ua зараз активно працює над тим, щоб формувати в українському суспільстві дружнє середовище до людей з особливими потребами, зокрема дітей з аутизмом. Ми допомагаємо організовувати та надавати інформаційну підтримку таким заходам, щоб більше людей дізнавалося про цю проблему, про те, як її можна вирішити, які наукові дослідження є з цього приводу", – розповіла президент Асоціації CHILD.ua Євгенія Тимошенко.

На своїй лекції Едельсон розповів про відомі на сьогоднішній день фактори, які провокують розвиток аутизму, про те, як розпізнати його у дитини і що батькам робити далі, а також поділився деякими сучасними розробками в сфері діагностики і роботи з цією особливістю.

Читайте також: Відкрий своє серце для дружби! Людям з аутизмом потрібне наше розуміння

Голова Громадської спілки захисту прав осіб з розладами спектру аутизму Наталія Андреєва зазначає, що Стівен дуже зацікавлений до співпраці з іншими країнами: "Для нього є дуже цікавим, якщо ми будемо перекладати матеріали сайту українською мовою, а для нас – це просто кладязь інформації, яку ми не зможемо знайти в іншому місці".

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини