Таємниця Синьої руки, або Чому Київ ще довго буде чекати гарячу воду
Ні, не здалося. Ні, не треба обіцяти собі відзавтра кидати пити, бо "допився". Так, це правда Синя рука. Так, це не глюки. Так, це я себе так заспокоюю, не звертайте увагу
Ні, ну серйозно. Варто було піти в лікувальний відпускний запій, виїхати на пивні води до Мюнхена, так ви тут примудрилися синю руку в центрі Києва присобачити. Ви про п'яних подумали? Звичайно ні, ви ж тільки про себе думаєте.
А скільки людей сьогодні-завтра, які вирішили відзначити якусь чергову премію, або одруження, або розлучення, або перемогу улюбленої команди. Та, зрештою, просто вирішили забутися від розуміння, що навколо осінь, холод, всі хворіють, та ще й справа відбувається не десь на Мальдівах. Скільки протрезвіють одразу як побачать і повернуться в цю сіру буденність? Ну спасибі велике.
Читайте також: "Пам'ятник прибрали, а руку – забули". Реакція соцмереж на новий арт-об'єкт у центрі Києва
Ну от подумайте: ви спокійно гуляєте по місту. Одяглися в три куртки, весело ненавидите осінь, яка прийшла несподівано, у вересні. Йдете, наспівуєте мелодію "Океану Ельзи", де щось там про "холодно" і "як би звалити, як би звалити кудись, де тепло" і тут синя рука.
І що, і як, і що робити, куди бігти? Незрозуміло. Є просто ви і синя рука. Яка мало того що синя, так ще і вам чи то дружелюбно зігує, чи то загрозливо намагається дати "ляща".
Як говорили ніби скіфи або сармати, загалом, хтось з історичних предків: "Якщо синю руку встановлюють у центрі, значить, це комусь потрібно". Чи то Кличко був, я якщо чесно вже не пам'ятаю, ну нічого.
Кому? І що все це значить? Ну ось тут якраз є вже кілька версій. Тим більше час обрано не випадково – а під час найважливіших для світу новин, які стікаються звідусіль.
Збіг? Думаю, ні. Але кому це вигідно?
Є очевидний варіант. Він найбільш очевидний, і, на мою думку, один з найбільш імовірних. Це все водоканал.
В цілому, все сходиться. Рука – синя, показує кудись вгору, в сенсі "На тому світі помиєтеся гарячою водою, набридли", води досі немає, життя тлін. І відразу відповідає на всі питання "А коли?", "А чому?". У ЖЕКу тепер на питання "коли буде гаряча вода, вельмишановні працівники цього прекрасного закладу, вибачте за те, що турбуємо, але чи не поясните нам?" просто зможуть відповідати "Синю руку бачили? Ну і все".
Але є й інші думки.
Є також акційні пропозиції за трендами мережі.
І такі, теж цілком очевидні асоціації, які могли дати музу творцеві.
Читайте також: Десять лучших арт-фотографий 2018 года
Ну і куди без пам'ятників мистецтва і відносно непоганих фільмів, теж вічна тема
І все це, як я дивлюся, лише початок. Поки більшість населення мережі на стадії заперечення, сподіваючись на тимчасовий характер пам'ятника (так офіційно заявлено). Але ми ж з вами розуміємо, що хто ж тепер ризикне прибрати Синю Руку? Тим більше авторства румунського скульптора. Тим більше таку, що символізує дружбу та спілкування…
Тим більше що до неї ж зрештою звикнуть. І, цілком можливо, що в майбутньому призначати зустрічі "Біля ляща" чи "Біля зіги" будуть не менш часто, ніж біля одного відомого фаст-фуду на Хрещатику.
Так що кінцівка історії, мабуть, ще далека. Дочекаємося, як все буде розвиватися далі. На цьому все, вибачте, треба терміново випити хоча б пива після побаченого. Занадто велике потрясіння.
Мережевий троль включався. До зв'язку.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки