MENU

У Києві станція метро стала арт-об'єктом. ФОТО

4063 0

У Києві на станції метро "Осокорки" презентували арт-проект "MoreThanUs". Це унікальна цілісна картина, що складається із 8 муралів на стінах станції метро.

Усі зображення присвячені національній єдності України, зазначають куратори проекту. Їх створили художники з України та інших семи країн, пише Радіо Свобода.

Як зазначають куратори проекту, всі зображення присвячені національній єдності України. Проект створювався протягом чотирьох місяців. Над ним працювали Олександр Брітцев з України, Matthew Down та Spear з Бельгії, Apollo Tores з Бразилії, Kraser з Іспанії, Jasm One зі Швейцарії, Mata Ruda з Коста Ріки, BkFoxx зі Сполучених Штатів Америки.

Створення муралів відбувалося вночі, тривало декілька місяців, митці працювали по 4-5 годин. Для робіт використовувалися фасадні та балонні фарби.

Читайте також: Донецький аеропорт і дитячі мрії: як у метро Києва завершують масштабний мурал. ФОТО

Художник із Іспанії Kraser в своїй роботі "Mother Land" використав образи тварин з Червоної книги України. У зображення тварин інтегроване зображення Львівської ратуші та Донецького аеропорту. Між двома тваринами – світлофор у вигляді герба України, який показує напрямок територій країни.
 

Малюнок бельгійського художника Metthew Down, який в своїй роботі взяв за основу фото Авдіївки (місто в Донецькій області), що зазнала руйнувань внаслідок бойових дій. Поверх фото художник зобразив дитячий малюнок, який символізує звичайні дитячі мрії.

Портрет Богдана Ступки, робота художника Jasm One. Актор зображений на тлі Карпатських гір та донецьких териконів. Напис "United" символізує, що "культура об'єднує всіх нас", наголошують куратори проекту.

Художник Spear із Бельгії створив роботу "Знання – це скарб", на якій зобразив вчителя школи Гадяча (місто в Полтавській області), героя АТО Володимира Доноса. У 2014 році  Володимир потрапив під обстріл противника поблизу Іловайська, отримав важке поранення ноги і пролежав 5 днів у лісі. Вижити йому допомогли знання, які він отримав протягом життя. Доноса знайшли місцеві жителі й відвезли до донецької лікарні, де йому ампутували ногу. Потім його утримували в полоні, з якого звільнили 14 вересня. Зараз Володимир Донос знову працює вчителем у своєму рідному місті, викладає фізкультуру та патріотичне виховання.

Пасажири метро розглядають один із муралів

Український митець Олександр Брітцев зобразив молоду дівчину, яка плете килим. Силует у центрі килима має контури України.

Художник BKFoxx зі США створив у своїй роботі "Unfinished" образ дівчини, яка нібито збирає себе по шматочках. За задумом художника, цей образ уособлює шлях України до самоідентичності.

Чоловік фотографує мурал бразильського художника Apollo Tores, присвячений музиці, яка об'єднує різні сторони конфлікту, як це було під час Майдану.

Вежа Донецького аеропорту в роботі "Mother Land" іспанського художника Kraser.

Читайте також: Київське метро на "Осокорках" прикрасив мурал з кримською татаркою

Військовий із дружиною розглядають один з муралів на станції метро "Осокорки".

Художник Mata Ruda з Коста Ріки створив образ молодої кримськотатарської жінки в традиційному одязі, яка, за задумом, символізує минуле, депортацію, окупацію та діаспору.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Радіо Свобода


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини