Відносини керівництва партії "Слуга народу" із нардепами схожі на стосунки батьків із прийомними дітьми – політичний експерт
Коли є свої справжні біологічні діти, а є прийомні. Перші були з початку президентської кампанії, коли Зеленському прогнозували третє місце і 10% на парламентських. Другі приєдналися після феєричної перемоги 21 квітня і закріпили результат партії на виборах до ВР. І саме через той факт, що вони вже прийшли фактично на все готове до них може бути досить упереджене ставлення.
Читайте також: "Слуга народу": велика фракція – серйозний клопіт
При цьому тих, що приєдналися, значно більше ніж тих, хто був на початку.
Бо на те, щоб взяти всю владу в країні команді Президента вистачило якісь півроку. А кандидатів на виборах до ВР шукали буквально за якісь тижні.
І я думаю, що обрані депутати від "Слуги Народу" ще не раз почують про високий рейтинг Зеленського, якому вони мають завдячувати своїй перемозі і про який мають пам’ятати кожен раз, коли натискають кнопку «за» чи «проти».
Ну а якщо думка не буде почута, то ми на практиці побачимо і наслідки від скасування депутатської недоторканності, і тиск Генпрокуратури та інші кнути. Все заради монолітності.
Але, якщо все вирішуватимуть на Банковій, тоді виникає логічне запитання: а для чого взагалі народні депутати? Якщо їх робота буде лише в тому, щоб натискати правильні кнопки?
Читайте також: Визнати поразку, жити в меншості
З одного боку, монолітність фракції має бути. А, з іншого – кожен депутат повинен включати в першу чергу свою голову, а вже потім думати за фракцію.
Інакше для чого тоді взагалі депутати? Нехай закони пишуться, приймаються і підписуються відразу на Банковій. Без посередників?
П. С: Хто пропустив, то в Трускавці майбутнім депутатам від "Слуги Народу" говорили про таке: "Ви – ніхто".
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки