Декларування-2020: сім лайфхаків для легкого заповнення декларації від НАЗК
У Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК) запропонували сім лайфхаків для легкого заповнення декларації.
Про це йдеться на сторінці відомства у Facebook.
"На адресу Національного агентства з початку 2020 року надійшло більш як 6 тис. запитів щодо роботи з Реєстром декларацій. Аналіз інформації показав, що більшість звернень стосується простих технічних питань, які виникають при роботі Реєстру в штатному режимі", – зазначається у повідомленні.
Читайте також: Комітет ВР забрав поправку, яка дозволяла Богдану не подавати декларацію у 2020 році – Корнієнко
НАЗК склало перелік відповідей на найбільш популярні запитання щодо виправлення помилки при автентифікації користувача або з’єднання з сервером, коректного зчитування особистого ключа, друку документів тощо:
1. Виправити помилку при автентифікації користувача або з’єднання з сервером допоможе комбінація клавіш Ctrl+F5 перед повторним входом у Реєстр.
2. Побачити відсутнє на сторінці поле "Перейти на сторінку накладання кваліфікованого електронного підпису" допоможе комбінація клавіш "Ctrl" "-" на клавіатурі, щоб зменшити масштаб сторінки браузера.
3. Для коректного зчитування особистого ключа необхідно встановити на ПК актуальну дату та час.
4. Знайти лист-підтвердження при зміні електронної поштової скриньки та при зміні кваліфікованого електронного підпису в Реєстрі допоможе перевірка папки "Спам".
5. Якщо виникає помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP (5) – вимкніть розширення Вашого браузера та змініть налаштування антивірусного програмного забезпечення.
6. Зверніть увагу, що у Реєстрі використовується адреса електронної пошти, яку Ви вказуєте при реєстрації і яка не залежить від адреси, вказаної Вами при отриманні КЕП.
7. Роздрукувати поданий документ допоможе комбінація клавіш Ctrl+Р на клавіатурі, а потім натисніть кнопку "Друк" у спливаючому вікні.
Більше роз’яснень можна знайти на сайті НАЗК у розділі "Технічна допомога".
Читайте також: Загальне декларування змусить роботодавців платити "білу" зарплату
Нагадаємо, з 1 січня стартував черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2019 рік.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки