MENU

Втомлений міст Патона, або Дискусія між дебілами та брехунами

927 0

Міст Патона

Історія. Міст Патона у 2020 році відзначає своє 66-річчя. Перший у світі суцільнозварний міст. З 1994 року – пам'ятка архітектури. З 1995 року – визнаний унікальним Американською асоціацією зварювання.

Практика. Від 90-років розпочалися розмови про потребу капітального ремонту мосту. У 2008 році планувалося провести капітальний ремонт до Євро-2012. За період 2010-2012 відбулися ремонтні роботи та здійснюються поточні роботи дорожнього покриття.

В Програмі соціального та економічного розвитку Києва на 2018-2020 рік міська влада передбачила на ремонт моста Патона аж 20 млн грн.

Читайте також: Колапс на дорогах: як розвантажити Київ?

Нині розпочинаються ремонтні роботи. Але як бідкається команда Кличка, головна проблема – Міністерство культури, яке блокує виведення моста Патона зі статусу пам'яток культури.

Нагадаю, що за останні 6 років спільна команда забудовників Києва і заробітчан Мінкульту вивела з історичних пам'яток сотні будівель столиці України. Між іншим, новий реєстр пам'яток Мінкультом досі не створено, як і не підписані охоронні договори щодо пам'яток Києва.

Читайте також: Чи можливе життя без маршруток – досвід Британії

Тому цікаво: коли саме звернулася міська влада до Мінкульту щодо моста Патона і хто в Мінкульті захищає історичні "зірочки з колосками"?!

Бо з боку це виглядає як ще одна сумна історія транспортного хаосу в Києві й нагадує "дискусію між дебілами та брехунами"!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Микола ТОМЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини