Краще з'ясуйте, на що пішов мільярд гривень, спрямований на боротьбу з коронавірусом – Маляр про онлайн урок математики
Жертви радянської системи виховання слухняних роботів накинулись на вчительку, яка в онлайн-уроках з математики помилилась у підрахунках. Цифри були двозначні, тому помилку побачили навіть ті, хто сам рахує лише в межах сотні. Але не пропустили привід самоствердитись на її тлі та взяти участь у колективному булінгу.
Я сподіваюсь, що всі ці люди, які почали сміятись, або ще не мають дітей, або їхні діти вже виросли та виправили вади виховання щодо страху помилок.
Це радянський атавізм. Діти, виховані у страху помилитись, стають гарними солдатами системи, але не вільними та творчими особистостями. І сіяли цей страх в радянській школі через публічне оцінювання, осуд та стереотипи – відмінник – то людина, а двієчник – не зовсім.
Читайте також: Учительница математики ошиблась. Знаете, как отреагировали украинцы?
Дозвольте собі, вашим дітям і вчительці, яка вела онлайн-урок на всю країну, – помилятись. Ви ж всі люди, а не роботи.
Давайте продемонструємо дітям, що таке буває навіть з дорослими – і нічого смертельного в тому немає, суспільство в нас цивілізоване і таврувати за це людину не буде.
Читайте також: Дистанційна освіта в Україні: зараз та її перспективи на майбутнє
Від себе додам, що це геть інший досвід – вести уроки перед камерою на всю країну. На камеру помиляються геть усі – журналісти, експерти, політики. Бо процес зйомки психологічно створює додаткове навантаження.
А тим, хто думає, що він гарно рахує цифри, пропоную задачу для публічного самоствердження і флешмоба. З'ясуйте на що пішов мільярд гривень, спрямований на боротьбу з коронавірусом, і порахуйте чи все там сходиться.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки