Лікарчук: Моральне задоволення батьків не варте тих зусиль, що їх вимушений затрачати випускник, щоб стати "медалістом"
Роблю висновок, що деяким ЗМІ немає більше про що писати, як потужно розганяти месиджі щодо неможливості отримання золотих і срібних медалей випускниками шкіл, котрих може бути звільнено від складання ДПА у формі ЗНО.
Нашим деяким, так званим ЗМІ, я давно не дивуюся. Вони за гроші будь-яку брехню розгонять...
Але дивуюся освітянам, які не знають, що рішення про нагородження медалями приймає Педагогічна рада. Й ніхто те рішення не має права відмінити. Також дивуюся тому, що є люди, для яких ота медаль щось вартує.
Читайте також: Невдала діджиталізація навчання. Які "баги" в системі вищої освіти виявив карантин
Я розумію, що цей медальний мармелад тягнеться із часів СРСР, коли вона щось дійсно вартувала для вступу до ВУЗу. Тоді медалісти складали лише один іспит, а в деяких випадках – звільнялися від них взагалі. На чорному ринку шкільні медалі 50-х років минулого століття й сьогодні коштують пристойних грошей, бо виготовлялися із золота 583 проби та срібла 925 проби... І є раритетами.
Читайте також: ЗНО скасовувати недоцільно і небезпечно
Але ні про першу, ні про другу вартість сьогодні мова не йде... Мова йде лише моральне задоволення, насамперед, для випускникових батьків і бабусь з дідусями. Яке не варте тих фізичних і моральних зусиль, що їх вимушений затрачати випускник, щоб стати "медалістом". А другого дня після отримання медалі – забути про її існування.
Тож не потрібно колотити піну, там де вона не колотиться. Медальну піну...
Смішно і не актуально...
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки