Чому не маємо реформ і модернізації? Тому що йдемо за більшістю вже 29 років
У будь-якій справі треба йти за більшістю, й очевидно, що традиційну різдвяну зірку схвалює набагато більша кількість людей, аніж відьомський капелюх із сучасної казки. Тож логічно розмістити зірку, а не капелюх
Про це на своїй сторінці у фейсбуці пише Валерій Пекар, повідомляє UAINFO.org.
Так само треба йти за більшістю в питаннях модернізації країни (назвіть це реформами, якщо хочете). Переважна більшість населення цього не хоче.
Переважна більшість населення не хоче вільного підприємництва, дерегуляції, приватизації, прозорого ринку землі, сучасної освіти та медицини тощо.
Читайте також: "Зовнішнє управління": що це таке, хто із ним бореться та що пропонує натомість
І ми йдемо за більшістю вже 29 років. Жоден політик не наважиться на модернізацію – адже це означає йти проти більшості.
Чи має ця проблема розв'язання?
Чи треба йти за більшістю в питанні капелюха, а в питанні реформ треба робити все навпаки?
У яких питаннях треба сміливо йти проти більшості?
В яких питаннях обов'язково йти за більшістю? Якщо скажете "у сакральних", то совок є сакральним для набагато більшої кількості людей в Україні, ніж Різдво.
Читайте також: Наш головний національний курс. Імітація здобула чергову перемогу
Чи треба чекати, поки все остаточно розвалиться, і більшість захоче змін? Ну так вона захоче змін не вперед, а назад. Назад у Радянський Союз.
Ця проблема складніша, ніж здається на перший погляд. Френсіс Фукуяма та Джордж Фрідман, не кажучи вже про дрібніших, підступали до неї й зазнавали поразки.
А ви що думаєте?
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки