MENU

Під час пандемії куріння електронних сигарет є досить небезпечним

539 0

Під час пандемії куріння електронних сигарет є досить небезпечним 

Фахівці медичної школи Стенфордського університету дійшли висновку про те, що під час коронавирусу куріння вейпів може привести до трагічних наслідків. 

Видання The National Interest зокрема повідомляє, що люди, які курять електронні сигарети dymok.net.ua/elektronnye-sigarety.html підвищують ризики зараження коронавірусом приблизно в сім разів. 

В опитуванні взяли участь понад чотири тисячі осіб, дані були отримані в період пандемії. Вік опитаних знаходився в межах від 13 до 24 років. 

Була відібрана група, яка курить, а також група, яка не використовує електронні сигарети. Вийшло так, що половина опитаних курить, а половина ні. 

У любителів електронних сигарет не тільки підвищується ризик зараження коронавірусом, а й значно зменшується поріг опору організму. 

Імунна система людини страждає в процесі куріння максимально. 

Вплив пасивного куріння на поширення коронавірусу 

У публікації йдеться про те, що збільшений ризик інфікування обумовлений декількома причинами. 

З одного боку, електронні сигарети змінюють імунну систему і погано впливають на легені. З іншого аерозольні частинки що видихаються можуть нести в собі COVID-19 і заразити оточуючих. 

Так зване пасивне куріння є основним ризиком зараження. Курець знімає маску і курить електронну сигарету. 

При цьому він видихає краплі, які підхоплюють оточуючі. Про це попереджають багато вчених. 

Головний лікар асоціації Альберт Ріццо вважає, що курці електронних сигарет є небезпечними розповсюджувачами цього небезпечного захворювання. 

Віктор Ларичев, вірусолог Центру епідеміології і мікробіології ім. Гамалії, зазначає, що через респіраторні крапелі в повітрі заразитися може звичайний перехожий або відвідувач бару. 

Читайте також: Почему врачи советуют бросить курить во время пандемии?

Крапля при парінні повисає в повітрі, будь-яка людина вдихає її і починається процес зараження. 

Асоціація пульмонологів стверджує зі 100% гарантією, що тютюновий дим поширює вірус максимально швидко. Навіть в тому випадку, коли дим розсіюється, його частинки можуть з'явитися на одязі, на меблях і на стінах. 

Вони непомітні, але є дуже небезпечними. Сучасні вейпи генерують дрібнодисперсний аерозоль. Завдяки цьому краплі поширюються на великі відстані. Навіть якщо ви не курите, ймовірність зараження зростає багаторазово. 

Американський мікробіолог Роберт Таррана говорить про те, що вплив вейпів поки повністю не вивчено. На сьогоднішній день зрозуміло одне: електронні сигарети в значній мірі пригнічує активність генів імунної і запальної реакції. Причому на систему вплив електронних сигарет істотно вище, ніж звичайне куріння. 

Ніхто не буде заперечувати той факт, що курці кашляють частіше, ніж некурящі. Курці виробляють більше мокротиння. Таким чином ризики поширення захворювань від них вище. 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини