Справжня "диверсія": у Севастополі зірвали показ пропагандистської "Ополченочки" за участі Поклонської
Раніше від прокату фільму бойовиків відмовилась і Росія / Скріншот
У Севастополі не відбувся показ пропагандистського фільму, знятого в "ДНР", "Ополченочка". Режисер та бойовик Роман Разум заявив про "диверсію".
Про це пишуть Крым. Реалии, інформує UAINFO.org.
Показ фільму мав відбутися в рамках кінофестивалю "Золотой витязь" в кінотеатрі "Москва" 25 травня. Та під час запуску фільму бойовиків сталась технічна проблема, і на екранах з’явилась інша стрічка.
В опублікованому в YouTube відео Разум звинуватив відповідальних осіб у "диверсії" і стверджував, що замість його фільму демонстрували "картину про героїв АТО", назву він не назвав.
Також Разум пожалівся, що організатори фестивалю не оплатити проїзд з Луганська і проживання у Севастополі. Крім того, бойовик обурений, що фестиваль не взяв його кіно у конкурсну програму.
Читайте також: В СМИ попала запись вероятного разговора Медведчука и Пушилина: "Дай нам Бог побольше побед в жизни"
Фільм "Ополченочка" зняла кінокомпанія "Лугафільм" з участю "міністерств і народної міліції ЛНР" та "прокурорки Криму" Наталії Поклонської. Його прем’єра відбулась у травні 2019 року.
"Ополченочку" показували у кінотеатрах ОРДЛО у 2019 році. Кілька закритих показів пройшли в окупованому Севастополі, а також Санкт-Петербурзі й Москві. У прокаті стрічки бойовиків Росія відмовила.
Нагадаємо, Росія окупувала український Крим, увівши на територію півострова військових і організувавши в березні 2014 року псевдореферендум про його самовизначення. Самопроголошена кримська влада заявила, що 96,77% жителів півострова висловилися за приєднання Криму до РФ.
Читайте також: СБУ затримала колишню "чиновницю ЛНР": хотіла змінити ім'я і постійно проживати в Україні. ФОТО
18 березня 2014 року в Кремлі було підписано так званий «договір» про прийняття до складу РФ Криму і Севастополя.
Країни Заходу не визнали анексію Криму і запровадили санкції проти Росії.
Верховна Рада офіційно оголосила початком тимчасової окупації Криму 20 лютого 2014 року.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки