MENU

Гострий психоз і дезорієнтація: інфекціоніст розповів про можливий перебіг штаму "Дельта"

618 0

Гострий психоз і дезорієнтація: інфекціоніст розповів про можливий перебіг штаму "Дельта"

У більшості хворих на коронавірус, які перебувають у лікарні, тяжкий стан, який зумовлений гострою дихальною недостатністю, ускладненнями у вигляді двобічних бронхопневмоній.

Про це повідомив головний інфекціоніст Львівщини, очільник Львівської обласної інфекційної лікарні Сергій Федоренко, пише ТСН.ua, інформує UAINFO.org.

"У нас є два випадки плевритів, які розвинулись після коронавірусу. Є 5 хворих, у яких є значні ураження з боку центральної нервової системи. Це - дезорієнтація, болі в голові. В одного хворого розвинувся гострий психоз. Для його лікування ми навіть долучали лікарів-психіатрів", - розповів Федоренко.

Читайте також: Названа найефективніша вакцина проти штаму "Дельта"

Також він зазначив, що в деяких хворих розвинулися ускладнення через хронічні соматичні хвороби, зокрема – цукровий діабет.

"У такому разі відзначаються значні підйоми, коливання глюкози в крові. В одного хворого через це призвело до розвитку гіперглікемічної коми. Це було зумовлено і перебігом самого коронавірусу, і напевно дією ліків, які необхідно застосовувати для лікування COVID-19, але, на жаль, вони мають побічну дію у вигляді підвищеного рівня глюкози в крові", - розповів Федоренко.

Також інфекціоніст розповів, що штам "Дельта" є агресивнішим у порівнянні з тим, який був у хворих у 2020 році. Ним частіше заражаються при контакті з інфікованим.

"Проте коронавірус постійно мутує. От уже є інформація про так званий штам "Мю". Він характеризується тим, що ще швидше поширюється. І без сумніву, штами "Дельта", "Лямбда", "Мю" мають таку властивість, що в більшості хворих розвиваються важкі ускладнення із боку дихальної системи, про які я вже говорив, характеризуючи хворих у нашій лікарні", - сказав Федоренко.

Читайте також: У США кількість смертей від COVID досягла рівня пандемії "іспанки"

Також лікар додав, що в залежності від ураження дихальної системи, на лікування від коронавірусу зараз йде 2-3 тижні. "Якщо людина вже потрапляє у відділення реанімації, то на її лікування йде 3-4 тижні. Все залежить від стану хворих і того, як довго вони перебувають на ШВЛ", - розповів він.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини