Експерт назвав обсяги та строки постачання зброї Україні по ленд-лізу
За його словами, Україні тепер більше не потрібно постійно випрошувати ту чи іншу зброю.
Закон про ленд-ліз значно пришвидшить темпи та обсяги постачання зброї Україні.
Про це в інтерв'ю "24 каналу" розповів голова громадської ліги "Україна – НАТО" Сергій Джердж, інформує UAINFO.org.
"Я думаю, це буде максимально швидкий темп. Компанії, які залучені у виробництві та виділенні цієї зброї, нам зацікавлені в її якнайшвидшій реалізації. Вони швидко виконуватимуть замовлення. Поки не змінилися обставини чи хтось раптом не передумав. Тим більше за неї є гарантія оплати від американського уряду", - зазначив Джердж.
За словами експерта, всі потреби України у зброї будуть покриватися за рахунок європейських американських баз: від боєкомплекту до їжі для військових та пального для техніки.
"На додачу до використання складських запасів на євроконтиненті американці будуть, за потреби, закуповувати зброю та техніку для нас у третіх країн. Серед них також будуть і окремі країни члени НАТО. Усе це передбачено даним законом", - заявив Джердж.
Крім того, Джердж розказав, що поставки по ленд-лізу розповсюджуються на стратегічні матеріали, які дозволять Україні у найближчому майбутньому самим виробляти всю необхідну для армії продукцію.
За словами експерта, українці можуть у рамках закону отримати американські літаки.
"Якщо наші військові скажуть, що їм треба дати "Абрамси" та американські літаки, то вони будуть надані в рамках цього закону", - переконаний Джердж.
За його словами, Україні тепер більше не потрібно постійно випрошувати ту чи іншу зброю.
"Вона автоматично надходитиме нам в тій кількості, яка потрібна. Це також перевага цього закону, бо вона суттєво спрощує отримання нами всього необхідного для нарощування наших збройних потужностей під час війни. Серед іншого в тілі закону передбачено постійні контакти американських зброярів із українською стороною для обміну запитами щодо необхідного нам військового обладнання", - наголосив Джердж.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки