MENU

Красиво покласти Кримський міст українськими ракетами не вийде, – геолог

2552 0

Міст через Керченську протоку (Кримський міст) може дістати пошкодження не тільки в результаті потрапляння української ракети, а й внаслідок природних процесів. Зокрема, шляхом впливу грязьового вулкана, який знаходиться поруч з ним і вивергається раз на 10 років.

Про це сказав "Обозревателю" незалежний російський експерт, геоеколог Юрій Медовар, інформує UAINFO.org.

Експерт підтвердив, що Україна має можливість зруйнувати міст ракетним ударом, однак це не єдиний варіант його майбутнього знищення. За його словами, міст "в будь-якому випадку не простоїть довго".  

"Взагалі не зрозуміло, як він досі тримається. Там дуже складна геологія. Основа палі знаходиться в глині, а глина не тримає так, як граніт. Обдурити природу ще нікому не вдавалося. Це я кажу як геолог. У протоці дуже складна геологічна будова дна, і в сейсмонебезпечних районах подібні споруди можна будувати тільки на скельній основі. Ми ж замість скельної основи маємо майкопські обводнені напівтверді глини. Цей міст, по ідеї, не потрібен нікому, крім однієї людини. Через нього порушився водообмін між Чорним і Азовським морями. Об'єкт серйозно вплинув на біоту Азовського моря, погіршивши умови життя дельфінів", - розповів він.

Читайте також: Бабін: Кримський міст має бути знищено навіть після перемоги України 

За словами Медовала, міст провисне, якщо по ньому вдарити ракетою, проте "красиво укласти його на дно" не вийде. 

"Це нереально, довжина моста 18 км, щось може впасти, а щось залишиться. Швидше за все, на дно він не ляже. Його потрібно буде потім демонтувати", - зазначив геолог.

Повністю його не знищать навіть кілька ракет, прогнозує експерт.

Читайте також: Військовий експерт пояснив, чому Україна не завдає удару по Кримському мосту 

"Він не впаде, навіть якщо в нього три ракети потраплять. У будь-якому випадку його доведеться демонтувати, а не тільки звільняти фарватер. Або ви хочете, щоб він залишався, як Колізей?", - сказав він, додавши, що демонтаж мосту буде дуже складним і дорогим.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини