Олещук: Все, що говорить Путін – це голос з могили, куди скоро потрапить і він, і його "імперія"
Не варто дивитися і обговорювати заяви божевільного кремлівського фюрера. Все одно все, що він говорить – це голос з могили, куди скоро потрапить і він, і його "імперія", яку він остаточно поховав, оголосивши "могилизацію".
Таку думку на власній сторінці у Facebook висловив політолог Петро Олещук, інформує UAINFO.org.
Все це спроба якось подарувати рабам "шматочок свята" на тлі постійних поразок на фронті та того факту, що війна із телевізора прийшла в оселі простих московитів, зажадавши, щоб вони самі йшли помирати "за царя та отечество".
Спроба анексії шматків 4х українських областей - це "максимальна точка" імперської величі від бункерного діда. Далі велич буде лише спадати, знижуватися.
Більш вагомі заяви були зроблемі в Україні за підсумками засідання РНБО. Переговорів з нинішнім очільником кремля не буде. Про це заявив президент України В. Зеленський. Це абсолютно логічна відповідь на чергове "підвищення ставок" з боку московитів. Все, розмови скінчилися, і це усім зрозуміло.
Звернення щодо членства у НАТО за спрощеною процедурою не повинно вганяти нас в ейфорію, але воно все ж залишається надзвичайно важливим фактом.
Читайте також: Блогер: Колись ми необачно створили Москву, тепер настав час відкликати франшизу. Нічого притомного на тих болотах не буде
Усі з нетерпінням чекали на виступ Й. Столтенберга, чекаючи від нього "одкровень", але їх і не могло бути. Столтенберг - не "господар НАТО", а лише координатор. Все, що він міг сказати у межах власних повноважень, він сказав. Тепер настає черга національних урядів. "Таємний" візит Б. Воллеса до Києва днями дозволяє припускати, що якісь консультації з цього приводу велися.
Столтенберг сказав сьогодні очевидну річ. Питання вступу до НАТО вирішуватимуть усі 30 держав альянсу. І це може потребувати часу, особливо якщо згадати, що Угорщина - член Альянсу.
Читайте також: США після промови Путіна ввели нові санкції проти Росії
Але питання "спрощеної процедури" піднімається невипадково. Все, що нам потрібно прямо зараз, це конкретика щодо членства, і певні гарантії безпеки на час, що знадобиться для вступу. Усе це цілком реально зробити, особливо якщо згадати про відповідні "проміжні гарантії" для Фінляндії та Швеції. Нас, очевидно, найбільше цікавить питання гарантій від незастосування ядерої зброї. І саме це потрібно обговорювати прямо зараз з провідними державами Альянсу. Укладання та формалізація відповідних домовленостей (у вигляді хоча б анонсованого раніше Київського безпекового договору) не потребуватиме складних та дових процедур.
Публічне звернення щодо членства у НАТО прямо зараз, коли Україна зазнала чергового, неспровокованого та підлого удару, повинно вплинути на громадську думку держав, що входять до НАТО. А ці держави - це (переважно) демократії, де громадська думка важить дуже багато. І громадська думка цих демократій уже звикла до думки, що ми - "свої", що ми - частина цивілізованого світу, і нас не можна віддавати на поталу агресивному диктатору-психопату.
Мобілізація цієї громадськості та, як наслідок, мобілізація урядів розвинених країн - це цілком реальний та дієвий план. На ньому і варто зосередитися.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки