MENU

Смак Південного Бугу. Миколаївський волонтер налагодив продаж солоної води, що тече з кранів у містян, задля допомоги військовим

502 0

Солона миколаївська вода (Фото:Світлана Вовк/Суспільне Миколаїв)

Миколаївський волонтер налагодив продаж солоної води задля допомоги військовим.

Централізоване водопостачання в Миколаєві відсутнє з 12 квітня 2022 року через пошкодження водоводу російськими окупантами. Станом на сьогодні, кінець січня 2023 року, вода у водопровідній системі Миколаєва залишається технічною.

Про ідею налагодження продажу миколаївської води волонтер Mykolaiv Military Support Любомир Борода розповів кореспондентам Суспільне, інформує UAINFO.org

 

За словами Любомира Бороди, ідея продажу зародилися після того, як знайомі з інших міст України почали говорити, що їм було б цікаво спробувати на смак миколаївську воду.

"Коли ми приїжджали в інші міста і казали, що в Миколаєві солона вода тече з крана, то люди це не могли собі уявити й казали, що їм дуже цікаво, яка вона на смак, що це за вода", — говорить Любомир Борода.

Зі слів Любомира, також коли один з його знайомих випустив лінійку сольових спреїв, які використовують для укладання зачісок, волонтер пожартував: "Навіщо щось винаходити, якщо можна приїхати до Миколаєва, налити з крана й буде сольовий спрей".

"До початку повномасштабного вторгнення я був дотичним до барбер-культури. Є сольовий спрей, тобто морська вода, яка використовується для укладання волосся. Є виробники, які роблять в пляшках цю воду. Один з виробників мій знайомий з Харкова, він робить такі сольові спреї",— розповів волонтер.

За словами Любомира, так і виникла ідея використання солоної води.

Вже хотілось привезти миколаївську воду з собою, щоб дати людям спробувати цю воду на смак.

Ідею підтримала волонтерка загону швидкого реагування міста Миколаєва Тетяна Колесниченко. Вона замовила спеціальні пляшки, в які й почали набирати солону воду з-під крана.

"Потім ми звернулись до дизайнера, запропонували йому зробити щось таке цікаве на тему Миколаєва. Лиманського бичка розробив дизайнер навіть набагато краще, ніж ми могли собі уявити", — сказав Любомир Борода.

З моменту запуску волонтери продали сто п’ятдесят пляшок. Кожна з них коштувала сто гривень.

"Пізніше ми підняли вартість, коли пляшки почали закінчуватись і таким чином ми заробили на цих пляшках близько двадцяти тисяч гривень. Ми постійно збираємо гроші на комплектувальні для аптечок, тож гроші за миколаївську солону воду було витрачено на тактичну медицину для військових", — каже волонтер.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Суспільне


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини