MENU

Прибульці у Сонячній системі можуть запускати зонди на Землю, один із них уже впав на планету – Пентагон

2262 0

Прибульці у Сонячній системі можуть запускати зонди на Землю, один із них уже впав на планету – Пентагон

У нашій Сонячній системі може перебувати інопланетний корабель, який запускає власні зонди на Землю для вивчення планети. Ймовірно, представники інопланетного життя роблять те саме, що робить NASA, вивчаючи інші планети.

Про це йдеться у проєкті дослідницького звіту за авторством директора Управління Пентагону з розслідування аномальних явищ (AARO) Шона Кіркпатріка та голови кафедри астрономії Гарвардського університету Абрахама Лоеба, передає Обозреватель, інформує UAINFO.org.

AARO була створена в липні 2022 року та відповідає за відстеження об'єктів у небі, під водою і в космосі – або об'єктів, які мають здатність переміщатися з однієї області в іншу.

Звіт, загалом, був зосереджений на фізиці неідентифікованих повітряних явищ, іншим словами – НЛО.

"...Штучний міжзоряний об'єкт потенційно може бути материнським кораблем, який випускає багато маленьких зондів під час свого близького прольоту до Землі", – йдеться у звіті.

Читайте також: Моторошна синя спіраль у небі над Гаваями: вчені відповіли, чи це НЛО

Дослідники зазначили, що така технологія вивчення інших світів не надто відрізняється від технології, яка застосовується NASA. Зонди, як йдеться у звіті можуть самостійно від'єднуватися від материнського корабля під дією приливної гравітаційної сили Сонця або ж за рахунок маневрів, які здійснюються об'єктом-носієм.

Одним із таких космічних кораблів, що запустив зонди на Землю, як вважають дослідники, міг бути космічний об'єкт під назвою Оумуамуа. Його було виявлено 19 жовтня 2017 року за допомогою телескопів Pan-STARRS.

Оумуамуа мав сигароподібну форму, виглядав пласким і віддалявся від Сонця. Вчених зацікавило, що об'єкт не мав кометного хвоста, тож вони припустили, що Оумуамуа є штучним об'єктом.

У звіті такж відзначають цікавий збіг щодо Оумуамуа. За шість місяців до того, як він здійснив наближення до Землі, на нашу планету впав метровий міжзоряний метеор IM2. Цікаво те, що цей метеор мав ідентичну швидкість відносно Сонця та схожу сигароподібну форму, що й Оумуамуа.

Читайте також: Розвідка США вивчає понад 500 повідомлень про НЛО: у чому їхня небезпека

"При правильному проєктуванні ці зонди могли б досягти Землі або інших планет Сонячної системи для дослідження, коли материнський корабель пролітатиме повз них на відстані, меншій за відстань між Землею і Сонцем – так само, як це зробив Оумуамуа", – вважають автори звіту.

Дослідники також мають пояснення, чому "розпилення" зондів не помітили астрономи на Землі. Вони вважають, що такі міні-зонди "не відбивають достатньо сонячного світла, щоб існуючі оглядові телескопи могли їх помітити".

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Обозреватель


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини