MENU

Британська королівська родина відмовляється віддавати Ефіопії тіло нащадка царя Соломона та цариці Савської

1024 0

Британська королівська родина відмовляється віддавати Ефіопії тіло нащадка царя Соломона та цариці Савської

Британська королівська родина відкинула запит влади Ефіопії та відмовилася повертати останки принца Алемайєху, які зберігаються у Віндзорському замку.

Як повідомляє BBC News, малолітній спадкоємець престолу Ефіопії опинився у Британії після поразки абіссінських військ у 1868 році. Британці розгромили армію його батька, а згодом пограбували імператорські скарбниці. Разом із принцом до Лондона відправили тисячі викрадених реліквій, у тому числі давні манускрипти, золоті корони, прикраси та шати, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Воно насправді існує: вчені розповіли, де розташоване місце біблійного Армагеддону

У 18 років Алемайєху захворів і незабаром пішов із життя, а його тіло за вказівкою королеви Вікторії помістили до усипальниці у Віндзорському замку. Ефіопська влада та родичі Алемайєху неодноразово вимагали повернути останки на батьківщину. За словами одного зі спадкоємців ефіопського імператора, неправильно, що вони залишаються на чужині.

Представник Букінгемського палацу заявив, що такі прохання не можуть бути задоволені. При цьому він нагадав, що в минулому делегаціям з Ефіопії дозволяли відвідувати каплицю, де спочиває принц Алемайєху.

Читайте також: Вчені розповіли, чому були закинуті копальні царя Соломона

"Видається вкрай малоймовірним, що його останки можна ексгумувати, не потривоживши місця упокоєння значної частини інших тіл, що знаходяться поруч", – пояснив представник Букінгемського палацу.

Далекими предками принца Алемайєху традиційно вважаються ізраїльський цар Соломон та біблійна цариця Савська. Згідно з ефіопськими переказами, після їхньої зустрічі в Єрусалимі, згаданій у Старому Завіті, цариця повернулася на батьківщину і народила сина, який став родоначальником імператорської династії.

До речі, британській поліції заборонено шукати крадені чи трофейні витвори мистецтва у королівських палацах. Поправку, що виводить Балморал і Сандрінгем з-під дії закону про захист світової культурної спадщини, було прийнято у 2017 році.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини