MENU

Окупанти в Криму похвалилися збиттям "українського БПЛА", але щось пішло не так: то був іранський Mohajer-6

447 0

Окупанти в Криму похвалилися збиттям "українського БПЛА", але щось пішло не так: то був іранський Mohajer-6

У Криму окупаційна влада поспішила похвалитися збиттям українського безпілотника, який був заглушений засобами РЕБ. Проте виявилося, що росіяни уразили власний безпілотний літальний апарат Mohajer-6 іранського виробництва.

Про збиття безпілотника повідомив ставленик Кремля, так званий глава Криму Сергій Аксьонов, передає Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Так, росіяни самі полегшують роботу для українських сил, власноруч збиваючи свої безпілотники.

Аксьонов виклав у мережу фото збитого БПЛА, вихваляючись роботою російської РЕБ, не підозрюючи, що було знешкоджено російський безпілотник.

"У східній частині Криму засобами РЕБ заглушено та посаджено ворожий БПЛА. Постраждалих та руйнувань немає. Прошу дотримуватися спокою та довіряти лише перевіреним джерелам інформації", – написав голова окупаційної влади.

Читайте також: Росія мінує завод "Кримський титан": отруйна хмара може "накрити" Україну, Туреччину та РФ

Наразі, у повномасштабній війні між Росією та Україною, Російська Федерація використовує придбані в Ірані безпілотні літальні апарати. Застосування таких апаратів, зокрема Shahed-131, Shahed-136 та Mohajer-6, вже підтверджено. У вересні минулого року українським силам навіть вдалося захопити один Mohajer-6.

Mohajer-6 є безпілотним апаратом, який почали виробляти у 2017 році, і призначений він для розвідки, спостереження, рекогносцировки та вогневого ураження. Він може перевозити до чотирьох боєприпасів. Максимальна злітна вага Mohajer-6 становить 600 кг, корисне навантаження - 100 кг, а його дальність польоту складає 200 км. Апарат може рухатися з максимальною швидкістю до 200 км/год, тривалість його польоту - 12 годин, а максимальна висота польоту - 5400 м.

Переважна частина компонентів безпілотного літального апарата іноземного походження. Він включає японські, китайські та американські камери та лазерні далекоміри. Важливо зазначити, що компоненти, які використовуються, переважно є цивільними й не вважаються військовими товарами.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Обозреватель


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини