MENU

Експерт розповів, чому окупантам варто боятися українського морського дрона Magura

537 0

Експерт розповів, чому окупантам варто боятися українського морського дрона Magura

Коваленко зазначив, що раніше бойова частина дронів була до 200 кг, тому її збільшення дозволяє говорити про можливість завдавати більш серйозного впливу на військові кораблі ЧФ РФ.

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко оцінив Magura V5, назвавши його дуже цікавим багатофункціональним морським дроном, або, безекіпажним катером (БЕК), інформує UAINFO.org.

За словами експерта, це мобільний і швидкий БЕК з бойовою частиною на 320 кг, що дозволяє всього за кілька годин досягти тимчасово окупованого Криму.

Читайте також: Повністю українська розробка: в ефірі CNN показали морський дрон MAGURA V5. ВІДЕО

Коваленко зазначив, що раніше бойова частина у БЕКів в середньому була до 200 кг, тому її збільшення дозволяє говорити про можливість надавати більш серйозний зовнішній вплив на військові кораблі ЧФ РФ.

"При вдалому тарані це пошкодження з відправкою в ремонт фрегата проекту 11356 або навіть гарантоване потоплення МРК проекту 21631", - зазначив аналітик і додав, що важливо те, який принцип спрацьовування бойової частини - тільки контактний або дистанційний підрив також є.

"А дальність 800 км... Така дальність дозволяє загнати Чорноморську флотилію не тільки в Севастополь або Новоросійськ. Вигнати з Чорного моря", - зазначив експерт.

"А тому, презентація вельми корисна. В першу чергу для російських окупантів. Адже їм вже пора готуватися до виведення своїх посудин з Чорного моря, води якого для них давно не доброзичливі, а  скоро стануть і зовсім екстремально небезпечними", - підсумував експерт.

Читайте також: У Чорному морі для морських дронів є багато цілей, – експерт

Нагадаємо, 26 липня на міжнародній оборонній виставці International Defence Industry Fair в Стамбулі продемонстрували модель нового українського морського дрона MAGURA V5. Цей дрон - це багатоцільовий безпілотний надводний корабель нового покоління, який може виконувати широкий спектр таких завдань як спостереження, розвідка, патрулювання, пошуково-рятувальні роботи, протимінна боротьба, охорона флоту і бойові місії.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини