Росія задіяла у Чорному морі авіацію 1950-х років, – британська розвідка
Останніми тижнями морська авіація Чорноморського флоту Росії взяла на себе особливо важливу роль в операціях флоту, оскільки йому важко протистояти одночасним загрозам на південному фланзі війни в Україні.
Про це інформує UAINFO.org з посиланням на повідомлення Міністерства оборони Великобританії.
Як наголошується у зведенні, військово-морська авіація приділяє особливу увагу операціям з морського повітряного патрулювання, основним завданням яких, найімовірніше, є раннє виявлення безпілотних надводних кораблів.
За даними британської розвідки, ключовим російським активом у цих операціях є літаки-амфібії Бе-12, які спроектовані в 1950-х роках і вилітають з баз в окупованому Криму.
Читайте також: "Кошмарити" вони зможуть не довго": експерт розповів, що буде з Чорноморським флотом РФ
Крім того, бойові літаки Су-24 проводять ударні операції на морі, включаючи щонайменше один недавній повітряний удар по стратегічно важливому острову Зміїний.
"Оскільки з огляду на загрози для Севастополя, ймовірно, до Новоросійська буде перебазовано більше сил флоту, Росія намагається використовувати військово-морську авіацію над північно-західною частиною Чорного моря", - зазначають у Міноборони Британії.
Читайте також: Україна інтегрує всі свої можливості, щоб знищити російський флот, – експерт
Нагадаємо, Чорноморський флот Росії за останні тижні зазнав серії великих атак. За даними британської розвідки, фізичне пошкодження ЧФ серйозне, але локальне. Флот, як і раніше, здатний виконувати свої основні військові завдання щодо завдання ударів крилатими ракетами та патрулювання.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки