MENU

Крихітний павук-стрибун "звив гніздо" у вусі мешканки Тайваню. ВІДЕО

455 0

Крихітний павук-стрибун "звив гніздо" у вусі мешканки Тайваню. ВІДЕО

Лікарі з міста Тайнань розповіли про незвичайний випадок зі своєї практики: у вусі 64-річної місцевої мешканки оселився павук.

Як повідомляє журнал The New England Journal of Medicine, жінка звернулася до клініки по допомогу отоларинголога. Вона скаржилася на безперервний шум у лівому вусі протягом чотирьох днів, інформує UAINFO.org.

За словами пацієнтки, у день появи симптомів вона прокинулася від відчуття, що хтось крихітний повзає у неї у вушному каналі. У наступні дні у вусі стали безперервно лунати клацання, стукання і шурхотіння, що призвело до безсоння.

Читайте також: Жителів Австралії попередили про нашестя смертельно небезпечних павуків

При фізичному огляді лікар виявив у зовнішньому слуховому проході лівого вуха павука, що повзає. За проведені там дні крихітний арахнід, мабуть, встиг полиняти, бо у вушному каналі був скинутий екзувій — його старий хітиновий панцир.

На знятому медиками відео помітно, як павук пересувається каналом поруч із барабанною перетинкою. Якоїсь миті він наблизився до медичного зонда, практично зазирнувши в об'єктив кількома парами очей.

 

Лікарі витягли павука та його екзоскелет за допомогою аспіраційної канюлі, введеної через отоскоп. Після цього пацієнтка одразу відчула себе краще.

У короткому медичному звіті не повідомляється, до якого виду належав павук. За фотографіями встановити це складно, але в коментарі порталу Ars Technica двоє експертів із павукоподібних впевнено заявили, що «вушний гість» — представник сімейства павуків-стрибунів (Salticidae). Одна з їх відмінних рис — великі передні очі, які саме потрапили на відео.

Читайте також: Як позбутися павуків у будинку: поради експерта

Однак павуки-стрибуни — найчисленніша родина павуків, що включає понад 600 родів та 6000 видів, тому точніше ідентифікувати «героя» відео фахівці не взялися. Щоправда, вони зазначили, що невеликі розміри та факт линяння вказують на юний вік павука. На користь цієї версії говорять і великі «дитячі» очі: їхній розмір великий стосовно цефалотракса — головогрудного відділу павука.

На думку Джеррі Ровнера, заслуженого професора біології з Університету Огайо (США), павук міг забратися у вухо жінки у пошуках місця для укриття. Річ у тім, що багато павуків-мисливців, які не живуть в павутинні для лову видобутку, в момент линяння шукають затишне місце, оскільки під час цього процесу беззахисні перед хижаками.

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини