MENU

"Бойові їжаки": як воїни ЗСУ із вибухівкою у рюкзаку працюють біля окопів окупантів

703 0

"Бойові їжаки": як воїни ЗСУ із вибухівкою у рюкзаку працюють біля окопів окупантів

Бойові сапери працюють здебільшого вночі, їх у армії ще називають "бойовими їжаками". Поле роботи - сіра зона між нашими передовими позиціями та окопами ворога, а це - найнебезпечніше місце на лінії вогню. Але лише вони знають, як замінувати підходи до наших позицій. 

А головне - ці бійці розчищають від мін та розтяжок стежки, якими йдуть у наступ наші армійці. Про це йдеться у сюжеті кореспондентки ТСН Юлії Кирієнко, повідомляє UAINFO.org

Олександр - сапер. Таких як він на фронті звуть "їжачками". Бо здатні тихо, швидко і майже непомітно працювати там, куди навіть піхотинці не заходять. На собі сапер має нести не лише бронежилет, зброю та додаткові набої. А й рюкзак, заповнений вибухівкою.

Сапери розповідають, що протипіхотні та протитанкові міни вони розвантажують навіть не на передовій, а на підходах до неї.

Читайте також: Замість прориву "війна поступових здобутків". Чому контрнаступ України вийшов не таким, як очікували – WP

20-річний спер "Малюк" понад рік на передовій. Хоч його напарник і вдвічі старший за нього, але довіряє хлопчині своє життя у бойових виходах.

"З напарником, коли виходиш на роботу – ти одне ціле. Там наскільки проникаєшся оцим всім: дружбою, братерством", - каже Юрій.

Їхня робота не лише мінувати територію перед ворожою піхотою. А й головне - розчищати від "подарунків" окупантів стежки. По них потім ідуть наші штурмовики під час наступу. І треба цей прохід зробити максимально безпечним.

Читайте також: ЗСУ мінують частину кордону на півночі України. ФОТО

Робота на лінії вогню  – додатковий ризик. Там ніде сховатись, а над тобою постійно літають ворожі дрони та снаряди. Мінувати територію чи знімати розтяжки треба навіть серед купи тіл росіян.

Також серед тіл окупантів є й загиблі українські захисники. Так, сапери витягнули свого побратима. Його звали Роман Мелещук. Він, із начиненим вибухівкою рюкзаком, потрапив під ворожий обстріл. 

Роман був командиром групи. Тепер хлопці хочуть створити петицію, аби побратиму надати звання Героя України.

"Це була героїчна людина. Це був мій командир групи. На нього можна було покластись в будь-якій ситуації", - каже військовий. 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини