Всі думають, що їхні проблеми унікальні: працівник ТЦК розповів про відмови і страхи чоловіків
Ветеран війни, працівник Одеського ТЦК Влад розповів, як реагують чоловіки на мобілізацію та чого бояться. У інтерв'ю "Суспільному" він зазначив, що мобілізовані розповідають різні історії, щоб "відкосити" від армії, при цьому зі своїми правами вони обізнані дуже добре, а про обов’язки забувають, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.
"Хтось загубив документи, в когось їх забрали на блокпосту. Був чоловік, якому 33 роки й він каже: "Я не знав, що треба приходити у воєнкомат". Але при цьому знав якісь правила, що може перенести ВЛК, що можуть бути відстрочки. Вони знають, що ТЦК не може їх утримувати, але при цьому не знають, що мають стояти на військовому обліку? Люди думають, що мають якісь унікальні проблеми. Ми в ТЦК про це чуємо щодня", - зазначає він.
Читайте також: Аби ТЦК не ловили людей на вулицях: юрист розповів, якою має бути "справедлива" мобілізація від Зеленського
Він також наголосив, що ніхто не відправляє людей на фронт відразу ж після мобілізації.
"Всі спочатку - кандидати на мобілізацію, а не мобілізовані. Мобілізованими станете, коли пройдете всі аналізи й вам видадуть бойові повістки. Але до цього вас ще можуть відсіяти за станом здоровʼя. Якщо ні, вам видадуть повістки на відправку в навчальний центр. Наголошую - вас будуть навчати. Ніхто зразу на фронт не повезе", - підкреслює він.
Він також наголосив, що "класними штурмовиками бути не всім дано".
"Ніхто вас зразу штурмувати посадку не повезе. Якщо добре готуєте, будете кухарями, якщо розбираєтесь в машинах, будете колупатися в КАМАЗах", - зазначає працівник ТЦК.
Мобілізація в Україні - останні новини
Раніше генерал-майор, колишній заступник голови СБУ Віктор Ягун зазначив, що мобілізація передбачає, що людину пошлють туди, де вона потрібна. Він зазначив, що якщо людина хоче вибрати своє місце в армії, то їй варто рекрутуватися.
Читайте також: Навіщо потрібен новий законопроєкт про мобілізацію: Подоляк дав вичерпну відповідь
При цьому він уточнив, що в середньому на одну посаду IT-фахівця припадає 50 місць в піхоті, тому хтось із айтішників потрапить в піхоту.
А військовослужбовець з 56 бригади Збройних сил України Сергій Гнезділов заявив, що українцям, яких ще не мобілізували, потрібно скористатися наявним часом для підготовки до війни. Захищати Україну будуть усі.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки