MENU

Скільки може заробляти вчитель польської в Україні

390 0

Скільки може заробляти вчитель польської в Україні

Проблеми з пошуком роботи були завжди. Але сьогодні ще більше людей шукають роботу, і розглядають варіант праці з дому. Віддаленні професії набувають популярності, і причина високого попиту зрозуміла: працюючи вдома, людина може самостійно керувати своїм часом, брати більше роботи, і, відповідно, більше заробляти, економити час, який би довелось витратити на дорогу. 

Популярними віддаленими професіями стали:

       • SEO-фахівець (має знати, як працюють алгоритми пошукових систем);

       • графічний дизайнер (креативний спеціаліст має володіти відповідним софтом);

       • копірайтер (повинен вміти складати слова так, щоб утворювались цікаві та корисні тексти);

       • репетитор (наприклад, для викладання польської мови онлайн потрібно мати глибокі знання мови та вміти зацікавити учнів).

Причини вивчення іноземної мови в Україні

Українці завжди проявляли інтерес до вивчення іноземних мов. Протягом останніх років цікавість лише зросла, і це пов’язано з тим, що багато мешканців країни їздить у країни Європи по особистим чи діловим питанням. Наявність безвізового режиму також сприяє тому, що люди самостійно подорожують. І аби почуватися впевненіше у новій для себе країні, звичайно, варто знайти одну з популярних мов.

Причиною вивчення іноземної мови є не лише вільне спілкування з місцевими мешканцями під час поїздки. Українці цікавляться вивченням із наступних причин:

        • для дослідження культури та історії різних народів та країн;

        • для самопізнання, покращення пам’яті та саморозвитку;

        • для пошуку високооплачуваної та перспективної роботи;

        • для розвитку власного креативного мислення;

       • для успішного складання міжнародних та/чи вступних іспитів;

       • для читання книг і перегляду фільмів в оригіналі.

Найпопулярнішими мовами для вивчення серед українців є англійська, польська, німецька та французька. Англійську вивчають діти у садочку та школі, вона потрібна для складання вступних іспитів на більшість спеціальностей. Також англійською цікавляться дорослі, адже вільне володіння нею надає кращі кар’єрні можливості. Інколи знати англійську — обов’язкова умова при працевлаштуванні. 

Що стосується французької та німецької мов, попит на них можна пояснити наступним: ці мови не є універсальними, тому їх вивчають всі, хто планує подальше навчання чи працевлаштування у Німеччині чи Франції. Багато дорослих планують вивчати одну з цих мов як другу іноземну після того, як досконало знатимуть англійську. 

Польська завжди була і залишається в топі серед мов, які вивчають українці. Річ у тому, що Польща межує з Україною. Українці часто їздять до сусідньої країни для того, аби відвідати родичів, цікаво провести вихідні чи відпустку, отримати перший досвід подорожі за кордон чи розв'язати робочі питання. Польща — перша країна, яка зустрічає українців після перетину кордону, і вивчення польської мови зараз актуальне для багатьох.

Заробіток репетитора польської мови

Вивчити польську мову можна різними способами: за допомогою підручників та самовчителів, відвідувати курси чи займатися з репетитором. Перший варіант має нижчу ефективність, адже вивчити нову для себе мову “з нуля” неможливо. Знайти курси так, щоб вони відповідали запиту учня, також складно. Мало того, якщо мова про дорослих людей, то досить важко підібрати оптимальний час для навчання групи.

Заняття з репетитором обирає більшість людей, адже це максимально ефективний та результативний спосіб вивчення мови, в тому числі й польської. Загалом у 2024 році вартість години навчання з репетитором варіюється в діапазоні 300-500 гривень. Зазвичай репетитори-початківці ставлять низький тариф для того, аби привабити перших клієнтів. Тому чим більш досвідчений викладач, тим більше в нього шансів отримувати гідну оплату праці.

Багато залежить і від запитів клієнтів. Якщо це заняття з дитиною шкільного віку, середня вартість буде становити 300-350 гривень за 60 хвилин. Якщо ж задача репетитора — підготувати до співбесіди чи складання іспиту на знання польської, один урок обійдеться в 350-500 гривень. 

Так в середньому, займаючись репетиторством як основною зайнятістю, спеціаліст може набрати клієнтів і проводити 3-6 занять щоденно. Якщо репетитор буде працювати 5 днів на тиждень, проводячи щодня по 5 уроків, він зможе заробити близько 30 тисяч гривень на місяць. Зрозуміло, що заробітна плата може змінюватись залежно від того, як оцінить свою роботу репетитор, а також від його завантаженості. 

Репетитором може бути шкільний викладач, перекладач чи навіть студент випускних курсів філологічного направлення. Така людина буде поєднувати репетиторство з навчанням чи основною роботою, тому і заробіток з уроків буде меншим.

Підсумок

Вивчати польську мову — бажання багатьох людей, тому сьогодні робота репетитором є актуальною та прибутковою. Викладач може самостійно підлаштовувати робочий графік, необмежено рекламувати свої послуги в соціальних мережах та постійно вдосконалювати свої знання для того, аби отримувати більше клієнтів. Працювати репетитором польської мови можна як частково, так і повний робочий день. Ця робота сприяє знайомству з багатьма іншими людьми, цікавому проведенню часу з клієнтами різного віку та непоганому заробітку.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини