MENU

Розчарування століття: найвищий водоспад Китаю виявився підробкою. ВІДЕО

3389 0

Розчарування століття: найвищий водоспад Китаю виявився підробкою. ВІДЕО

Мандрівник виявив, що китайський водоспад Юньтай, який вважається найвищим у країні, не такий вже й ідеальний, як вважалося.

Як пише Futurism, найвищий водоспад Китаю розташований у туристичному парку, а його висота становить майже 314 метрів. Туристи з усього світу з'їжджаються в парк, щоб подивитися на це "диво природи", але все виявилося не так просто. Тепер мандрівник стверджує, що китайський водоспад насправді не більше ніж "інженерний трюк", інформує UAINFO.org з посиланням на "Фокус".

Таке відкриття було зроблене мандрівником, а потім відео швидко поширилося в Мережі. Опісля керівники туристичного парку Юньтай визнали, що пішли на інженерну хитрість, щоб гірський водоспад продовжував працювати навіть у найпосушливіший сезон.

Представники парку заявили, як і будь-який інший гірський водоспад, водоспад Юньтай не може постійно перебувати у своїй "найкращій формі". Залежно від кліматичних умов, води в ньому може ставати значно менше, внаслідок чого втрачається "картинка".

Щоб уникнути "висихання" гірського водоспаду, керівники парку встановили біля водоспаду спеціальну трубу, яка перекачує воду. У результаті гірський водоспад насправді буквально "ллється з труби".

Зазначимо, що гірський водоспад Юньтай розташований у геопарку в центральній китайській провінції Хенань, де його щорічно відвідують мільйони туристів з усього світу. Однак тепер виявилося, що він не зовсім природний.

Утім, за словами дослідників, це далеко не єдиний водоспад у світі, якому необхідно трохи підтримки в посушливий період. Наприклад, водоспад Хуангошу на південному заході Китаю підпирається греблею, що дає йому змогу продовжувати текти цілий рік.

 

Після того як відео широко поширилося в Мережі, туристи розділилися на два табори: одні обурені трюком керівників природного парку, заявляючи, що їхній витвір "не поважає закони природи та відвідувачів"; інші, навпаки, вважають такий крок правильним, оскільки він дає змогу зберегти туристично значуще місце.

Так чи інакше, а більшість користувачів визнають, що план із підтримання роботи гірського водоспаду виконано "вельми незграбно", оскільки на деяких ділянках буквально видно трубу, якою вода підіймається, а потім падає з гір.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

 

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини