"Покращило ситуацію": у ЗСУ розповіли про оборону Часового Яру після виходу з мікрорайону "Канал"
За словами представника 24-ї ОМБр Івана Петричака, українські захисники були змушені відійти на нові позиції, щоб зберегти життя особового складу. Після цього ситуація не тільки не погіршилася, а й стала кращою.
Російські окупанти не припиняють спроби наступу на Донбасі й однією з їхніх цілей є місто Часів Яр. Напередодні ЗСУ були змушені відійти з мікрорайону "Канал". Представник пресслужби 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила Іван Петричак у коментарі "Громадському радіо" розповів, як це вплинуло на перебіг бойових дій, інформує UAINFO.org.
Читайте також: Окупанти сконцентрували наступ в районі Піщаного, мають просування, – військовий
За словами представника ЗСУ, після виходу з мікрорайону "Канал" українські захисники зайняли більш вигідні позиції, щоб зберегти особовий склад. Таке рішення було ухвалене вищим командуванням і воно має значно поліпшити логістику для Сил оборони.
""Район Канал відрізаний від міста цим каналом Сіверський Донець — Донбас, який перетинає місто і є зрошувальною системою. Це глибока вирва, яка перешкоджає легкому проїзду техніки та автомобілів. Логістика покращилася для нас, тому що нам більше не потрібно туди заїжджати, вивозити звідти поранених. На оборону Часового Яру це негативно не вплинуло, а навпаки покращило ситуацію", — заявив Іван Петричак.
Окремо речник ЗСУ додав, що ця місцевість є серйозною перепоною для російських окупантів, адже на цій ділянці вибудовується лінія оборони, яку водночас можна назвати лінією зiткнення, де працюють українські захисники та тривають стрілецькі бої.
Читайте також: Масштабних штурмів не проводять: офіцер розповів про тактику окупантів під Боровою
У місті Часів Яр водночас, як і раніше, залишається певна кількість цивільних, і здебільшого йдеться про літніх людей, яких складно змусити евакуюватися.
"Росіяни намагаються вирвати собі контроль над дорогою на Костянтинівку, а за нею розташовані Дружківка і Краматорськ, тому контроль Часового Яру є дуже важливим. Завдання Сил оборони — зламати плани ворога й утримувати цю висоту, навіть якщо це буде дуже складно. Над цим працює 24 бригада", — підсумував Іван Петричак.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки